بی پولی باز هم کار دست بورس داد ، بازار سهام نیازمند منابع صندوق تثبیت

به گزارش وبلاگ عکس، بازار سهام در اواسط هفته معاملاتی جاری رشد قابل توجهی در شاخص کل داشت، اما ارزش پایین معاملات در آخرین روز هفته خود را نشان داد و بازار با افت 0.18 درصدی شاخص کل به کار خود خاتمه داد. اما به طور کلی شاخص کل این هفته نسبت به هفته گذشته 2.8 درصد رشد داشت.

بی پولی باز هم کار دست بورس داد ، بازار سهام نیازمند منابع صندوق تثبیت

محمد خبری زاد، کارشناس بازار سهام گفت: فرایند معاملات در اوایل هفته خیلی خوب بود ولی اواخر بازار امروز نگران کننده بود چرا که خیلی از سهم ها افت داشتند. اگر چه از ابتدای هفته شاهد رشد خوبی بودیم اما بی پولی بازار سهام امروز خودش را نشان داد.

وی اضافه کرد: هفته بعد فرایند خنثی ادامه می یابد مگر اینکه پولی به بازار تزریق گردد. الان زمان آن است تا از منابع صندوق تثبیت برای تزریق پول به بازار استفاده گردد. یا محرک هایی به وجود بیاید که برای بازار رشد ادامه داری در پی داشته باشد.

این کارشناس بازار سهام گفت: نکته مثبت این هفته افزایش حجم معاملات بود. اما نکته منفی اتفاقاتی بود که چهارشنبه برای بازار سهام افتاد و نشان داد بازار حتی در سهم های ارزنده نیز دچار بی پولی شده و این بی پولی خود را روی تابلو هم نشان داد.

خبری زاد اظهار کرد: عرضه زیادی روی تابلو وجود ندارد اما وقتی تقاضای آنچنانی نیست بازار به راحتی منفی می گردد، اگر اتفاق خاصی نیفتد هفته بعد احتمالا بر همین منوال پیش خواهد رفت و فقط از سرعت رشد و افت کاسته می گردد.

آخرین پیش بینی های بازار سهام را هر روز ساعت 17 در صفحه پیش بینی بورس وبلاگ عکس بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "بی پولی باز هم کار دست بورس داد ، بازار سهام نیازمند منابع صندوق تثبیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی پولی باز هم کار دست بورس داد ، بازار سهام نیازمند منابع صندوق تثبیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید