تغییرات گسترده در مسیریاب نشان

به گزارش وبلاگ عکس، اپلیکیشن مسیریاب نشان حالا بیش از دو میلیون نقطه ثبت شده روی نقشه دارد و ظرفیت پارکینگ های آنلاین مشهد را نمایش می دهد.

تغییرات گسترده در مسیریاب نشان

به گزارش وبلاگ عکس، مسیریاب ایرانی نشان به روزرسانی تازهی دریافت نموده است تا مردم بتوانند در سفرهای نوروزی و تابستانی، دقیق تر از همواره مقصد خود را پیدا نمایند. نشان می گوید نسخه تازه عملکرد اپلیکیشن را بهبود می دهد و قابلیت های کاربردی دیگری نیز در خود دارد.

نشان در بیانیه ای که منتشر نموده است، می گوید که حالا بیش از دو میلیون نقطه ثبت شده (POI) دارد و روز به روز تعداد این نقاط را با همکاری کاربران بیشتر می نماید.

به لطف افزایش تعداد نقطه های نقشه، می توان از نشان برای کارهایی مثل پیدا کردن نانوایی، سوپرمارکت، باشگاه یا حتی تعویض روغنی استفاده کرد.

نشان ادعا می نماید هر مکانی که در خیابان قابل تشخیص باشد، در این نرم افزار نقشه یاب جست و جو شدنی است. تلفن تماس و ساعت کاری و سایر اطلاعات کسب و کارها در نشان ثبت شده اند. این سرویس نقشه یاب در ماه های اخیر تیک آبی به کسب و کارها اعطا نموده است.

تازهترین نسخه نشان عملکرد بهینه تری در بخش جست و جو دارد و باگ های نرم افزاری آن کمتر از قبل شده اند.

نسخه نوروزی نشان در صفحه اول رابط کاربری تازهی دارد تا بتوان ساده تر به بخش جست و جو دسترسی پیدا کرد. این نسخه در صفحه اصلی اش قابلیت جست و جو سریع مکان های پر کاربرد را نیز دارد.

نسخه تازه نقشه یاب نشان هم زمان با تایپ کلمات، عبارتِ مدنظر را برای جست و جو به کاربر پیشنهاد می دهد و مکان های مرتبط را هم به نمایش می گذارد. نشان می گوید که در نسخه تازه، نتایج جست و جو با ترکیبی از لیست نتایج و نقشه به نمایش در می آیند و عبارت های جست و جو شده در تاریخچه جست و جو ذخیره می شوند.

به روزرسانی تازه نشان بعضی تغییرات در روند مسیریابی به هنگام رانندگی اعمال نموده است. در این نسخه، شاهد بهبود نمایش ترافیک روی خط مسیر و بازطراحی پنل آدرس و بهبود سیستم ذخیره مصرف باتری هستیم.

تعداد سرعت گیرهای ثبت شده در نشان از مرز 60٬000 مورد عبور نموده است و به لطف گزارش کاربران، تعداد سرعت گیرها به مرور زمان بیشتر هم می گردد. نسخه تازه نشان پارکینگ های آنلاین شهر مشهد را به صورت آزمایشی نشان می دهد.

نشان می گوید که نسخه تازه نقشه یابش وارد اپ استور شده است و کاربران گوشی آیفون امکان دانلود آن را دارند. بعلاوه، می توان به روزرسانی تازه را به وسیله گوگل پلی روی گوشی های اندرویدی دانلود کرد.

منبع: دنیای سفر

به "تغییرات گسترده در مسیریاب نشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات گسترده در مسیریاب نشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید