توهین ترامپ به فائوچی

به گزارش وبلاگ عکس، در ادامه تقابل دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی این کشور، ترامپ گفت که مردم از سخنان مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی در خصوص ویروس کرونا خسته شده اند.

توهین ترامپ به فائوچی

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ عکس، رئیس جمهور آمریکا دوشنبه شب به وقت تهران از مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی انتقاد کرد و وی را یک فاجعه خواند.

به نوشته خبرگزاری آسوشیتدپرس دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در گفت وگو با کارمندان ستاد انتخاباتی خود گفت، مردم از شنیدن سخنان دکتر آنتونی فائوچی مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا و همه این احمق ها در خصوص ویروس کرونا خسته شده اند.

ترامپ در ادامه فائوچی را فاجعه خواند اما گفت با اخراج فائوچی، مسائل بزرگتری را برای خود ایجاد می نماید.

مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا روز یکشنبه در مصاحبه با شبکه سی بی اس بار دیگر به امتناع دونالد ترامپ، از زدن ماسک واکنش نشان داد.فائوچی ضمن انتقاد از این اقدام رئیس جمهور آمریکا گفت ترامپ استفاده از ماسک را نشانه ضعف می داند و این اقدام وی معقول نیست. وی گفت: او (ترامپ) گاهی زدن ماسک را به مثابه ضعف می داند. آیا این [اقدام] برای شما معقول به نظر می رسد؟ نه قطعاً معقول نیست.

فائوچی در ادامه صحبت ها خود گفت، شکی نیست که زدن ماسک از شیوع ویروس کرونا جلوگیری می نماید.

ترامپ در شروع شیوع ویروس کرونا در کشورش از زدن ماسک امتناع می ورزید و استفاده از آن را غیر ضروری می دانست. با این وجود وی در اولین مناظره انتخاباتی با جو بایدن، رقیب دموکراتش بیان کرد که با زدن ماسک مسئله ای ندارد و استفاده از آن خوب است.

رئیس جمهور آمریکا حتی بعد از ابتلا به ویروس کرونا به مدت کوتاهی از ماسک استفاده کرد و بار دیگر در بعضی اماکن از جمله در گرد همایی های انتخاباتی خود از زدن ماسک امتناع ورزید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "توهین ترامپ به فائوچی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توهین ترامپ به فائوچی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید