جزئیات شیوه نامه جدید فروش خودروسازان

به گزارش وبلاگ عکس، خبرنگاران: سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از عرضه ماهانه 25 هزار خودرو در طرح فروش فوق العاده از ابتدای مهر تا انتها سال اطلاع داد و گفت: مردم باید 10 درصد مبلغ خودرو را زمان ثبت نام واریز نمایند.

جزئیات شیوه نامه جدید فروش خودروسازان

به گزارش وبلاگ عکس به نقل ازخبرآنلاین، جعفر سرقینی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: پیش از این به علت اینکه حجم تعهدات خودروسازان بالا بود 80 درصد از فراوریات خودروسازان به اجرای تعهدات و 20 درصد به فروش فوق العاده اختصاص می یافت که اخیرا با کاهش تعهدات، 60 درصد از فراوریات به اجرای تعهدات و 40 درصد به فروش فوق العاده اختصاص یافت؛ از این رو امروز تصمیم گرفتیم تا از ابتدای مهر تا انتها سال، هر ماه 25 هزار خودرو به طرح فروش فوق العاده اختصاص یابد.

وی با بیان این که طرح های قبلی مانند پیش فروش های بیش از سه ماه و مشارکت در فراوری همچنان برقرار است، اضافه نمود: فروش 25 هزار خودرو ماهانه در طرح فروش فوق العاده به تامین احتیاج مردم و کاهش عطش بازار یاری خواهد نمود و این خودروها هم از یک ماه تا سه ماه تحویل برندگان خواهد شد.

سرپرست وزارت صمت گفت: در این طرح انواع فراوریات دو خودروساز هر دو هفته یک بار قرعه کشی می گردد و امیدواریم این طرح بتواند التهاب بازار را کنترل کند، زیرا این طرح به منظور برآورده کردن احتیاج فوری مردم اجرا می گردد.

وی اضافه نمود: کسانی که در طرح فروش فوق العاده ماهانه 25 هزار خودرو ثبت نام می نمایند 10 درصد از مبلغ خودرو را در زمان ثبت نام در حسابی واسط واریز می نمایند، زیرا اگر مبلغی اخذ نگردد تعداد ثبت نام ها زیاد خواهد شد.

سرقینی اضافه نمود: همچنین تا پیش از این برندگان قرعه کشی 72 ساعت مهلت داشتند تا وجه طرح فروش فوق العاده را تکمیل و واریز نمایند که اکنون این میزان به 120 ساعت افزایش یافته تا برندگان راحت تر بتوانند وجه را تکمیل نمایند.

منبع: اقتصادنیوز

به "جزئیات شیوه نامه جدید فروش خودروسازان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات شیوه نامه جدید فروش خودروسازان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید