جوایز هفتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد 5 برابر افزایش می یابد

به گزارش وبلاگ عکس، رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد گفت: جوایز نقدی اختصاص یافته به برگزیدگان هفتمین جشنواره فرهیختگان این دانشگاه 5 برابر افزایش پیدا کرد.

جوایز هفتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد 5 برابر افزایش می یابد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزای دانشجو به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، بابک نگاهداری رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه ستاد هفته پژوهش و فناوری سال 1398 دانشگاه، گفت: در این جلسه مصوب شد، جوایز نقدی برگزیدگان هفتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی تا پنج برابر افزایش یابد.

رئیس ستاد هفته پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه برنامه های هفته پژوهش و فناوری دانشگاه در سه سطح واحد های دانشگاهی، استان ها و ملی برگزار می گردد؛ ادامه داد: مهم ترین برنامه های ملی دانشگاه آزاد اسلامی شامل برگزاری هفتمین جشنواره فرهیختگان، برگزاری نمایشگاه دستاورد های پژوهشی فناوری و برگزاری هفدهمین گردهمایی سراسری معاونان پژوهش و فناوری - علمی است.

وی اضافه کرد: در هفته پژوهش برنامه هایی برای تقدیر از پژوهشگران و فناوران برتر و برگزاری نمایشگاه، جلسات سخنرانی و کارگاه های روش شناسی تحقیق نیز در واحد ها و استان ها برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

نگاهداری توضیح داد: شورای سیاستگذاری هفته پژوهش و فناوری در سال 98 با توجه به سیاست های کلان دانشگاه مبنی بر ترویج امر پژوهش و فناوری و تشویق پژوهشگران و فناوران و کارآفرینان، علاوه بر افزایش تا پنج برابری جوایز نقدی اختصاص گرفته به برگزیدگان هفتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه، رای به افزایش تعداد برگزیدگان نیز در محور هایی مانند مراکز تحقیقاتی، مراکز رشد، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، کارآفرین، شرکت های دانش بنیان، مدارس سما و ... داد و دو محور جدید کرسی نظریه پردازی و کرسی ترویجی نیز به تعداد محور های جشنواره اضافه شد.

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: در این جلسه تمهیدات لازم در مورد برگزاری هرچه باشکوه تر هفته پژوهش و فناوری که از 23 تا 29 آذر ماه سال 98 برگزار می گردد، اندیشیده و تصیمات لازم اتخاذ شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جوایز هفتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد 5 برابر افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوایز هفتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد 5 برابر افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید