حال سرفیس خوب نیست!

به گزارش وبلاگ عکس، شرایط سرفیس چندان جالب نیست و به عبارتی دقیق تر حال سرفیس خوب نیست. این موضوعی است که از سویکارشناسان مطرح می گردد.

حال سرفیس خوب نیست!

در اکتبر سال قبل بود که استیو برازیر مدیرعامل شرکت تحقیقات بازار Canalys پیش بینی پایانی غم انگیز را برای محصولات خانواده سرفیس مایکروسافت در سال 2019 عنوان نمود و حالا او بار دیگر این ادعای خود را در جریان فورومی به نام Channels مطرح نموده است:

من همچنان روی حرفم هستم که ادامه فراوری محصولات سرفیس دیگر به نفع مایکروسافت نیست.

اما نکته جالب در خصوص این پیش بینی آن است که به تازگی سه عضو نو به خانواده سرفیس مایکروسافت اضافه شده و همانطور که پیشتر در خبرها خواندید در کنار سرفیس پرو 6، سرفیس لپ تاپ 2 و سرفیس استودیوی 2 حتی از یک هدفون تازه در این خانواده نیز رونمایی کرد.

مساله دیگر آنکه درست کمی پیش از این پیش بینی، مایکروسافت جایگاهش را در میان پنج فراوری کننده مطرح سخت افزار آمریکا تثبیت کرد و آنطور که گارتنر گزارش داد در امسال میلادی 4.1 درصد از سهم بازار کشور آمریکا را به خود اختصاص داد که این افزایش بیش از دوبرابری را از ابتدای سال 2017 نشان می دهد.

با توجه به رونمایی از محصولات تازه خانواده سرفیس مایکروسافت و بعلاوه صحبت های اخیر پانوس پانای مدیر ارشد واحد سرفیس مبنی بر تهیه و توسعه گروه نوی از محصولات خانواده سرفیس معین نیست که چرا این موسسه آماری چنین اظهاراتی مطرح نموده زیرا بعید به نظر می رسد که در سال 2019 [دست کم] شاهد بروز چنین اتفاقی باشیم.

منبع: انتخاب

به "حال سرفیس خوب نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حال سرفیس خوب نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید