حریق گسترده برج مسکونی 60 واحدی در بزرگراه شهید همت

به گزارش وبلاگ عکس، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران به وسیله گسترده یک برج مسکونی 60 واحدی در بزرگراه شهید همت اطلاع داد.

حریق گسترده برج مسکونی 60 واحدی در بزرگراه شهید همت

به گزارش گروه حوادث وبلاگ عکس، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در مصاحبه با فارس درباره وقوع حریق در یک برج مسکونی در بزرگراه شهید همت گفت: این حادثه ظهر امروز در یک برج مسکونی 10 طبقه 60 واحدی در بزرگراه شهید همت به سمت غرب ابتدای جاده وردیج به وقوع پیوسته است.

وی اضافه نمود: به علت حساسیت بالای این حادثه 5 ایستگاه آتش نشانی به همراه تانکر و نردبان های ایجاد به محل حادثه اعزام شدند که معین شد در طبقه هشتم این برج مسکونی یک واحد 120 متری کاملاً شعله ور شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه دود غلیظی ساختمان را فرا گرفته بود و آتش از واحد حادثه دیده به سایر واحدهای مجاور در حال انتقال بود، گفت: خوشبختانه با اقدام به موقع نیروهای آتش نشانی، آتش در حال حاضر اطفا و نیروهای آتش نشانی مشغول ایمن سازی محل هستند.

ملکی خاطر نشان کرد: خوشبختانه این حادثه مصدوم و تلفات جانی به همراه نداشت ولی چند نفر از اهالی این برج که دچار دودگرفتگی شده بودند تحویل نیروهای اورژانس شدند.

منبع: جام جم آنلاین

به "حریق گسترده برج مسکونی 60 واحدی در بزرگراه شهید همت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریق گسترده برج مسکونی 60 واحدی در بزرگراه شهید همت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید