حضور 2 ملی پوش در پرسپولیس قطعی شد

به گزارش وبلاگ عکس، بازگشت کاروان تیم ملی فوتبال ایران از اردوی قطر باعث شد تا صحبت درباره جابجایی مربوط به شاگردان دراگان اسکوچیچ به سوژه اصلی اهالی فوتبال تبدیل گردد.

حضور 2 ملی پوش در پرسپولیس قطعی شد

لژیونر های ملی پوش ایران همانند سعید عزت الهی با وجود داشتن پیشنهاداتی از لیگ برتر ایران همچنان علاقه به حضور در خارج از کشور دارند تا در سال منتهی به جام جهانی 2022 قطر به فرایند فوتبالی خود ادامه دهند. در این بین تعدادی از بازیکنان تیم ملی نیز با حضور در لیگ داخلی مشتریانی را برای خود دارند تا تبدیل به ستاره های جابجایی تابستانی شوند.

میلاد سرلک با وجود داشتن پیشنهاد از کشور امارات رضایت خود را برای ماندن در پرسپولیس اعلام نموده است. او نمی خواهد در فصلی که جام جهانی قطر برگزار می گردد شرایط ایده آل خود در جمع شاگردان یحیی گل محمدی را از دست بدهد. از این رو دو فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد امضا می نماید.

بعلاوه سروش رفیعی هافبک فصل گذشته سپاهان اصفهان نیز تمام مذاکرات خود برای بازگشت به پرسپولیس را انجام داده است تا احتمال حضور او نیز در جمع سرخپوشان مرکز افزایش پیدا کند.

سعید صادقی هافبک فصل گذشته گل گهر سیرجان نیز با وجود پیشنهادات سنگین اقتصادی از چند تیم لیگ رجحان اولویت خود را حضور در لیگ های حاشیه خلیج فارس اعلام نموده است.

خط میانی تیم ملی ایران با ادامه حضور وحید امیری، مهدی ترابی، میلاد سرلک و سروش رفیعی در پرسپولیس رنگ کاملا پرسپولیسی می گیرد تا یحیی گل محمدی در کنار بازیکنانی همانند سیامک نعمتی، احسان پهلوان، کمال کامیابی نیا و امید عالیشاه با چالش استفاده از این تعداد هافبک در ترکیب اصلی روبرو گردد.

منبع: فرارو

به "حضور 2 ملی پوش در پرسپولیس قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 2 ملی پوش در پرسپولیس قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید