درستکار: با اجرای چرخه انتخابی می توان به آینده کشتی امیدوار بود

به گزارش وبلاگ عکس، پژمان درستکار سرمربی تیم ملی کشتی آزاد که از نزدیک شاهد رقابت های قهرمانی کشور در گرگان است، پس از انتها مسابقات پنج وزن نخست گفت: مسابقات 5 وزن اول قهرمانی کشور برای انتخابی تیم ملی جهت حضور در قهرمانی آسیای مغولستان به انتها رسید و نکته ای که همه کارشناسان به آن اذعان داشتند این بود که در دو دهه اخیر، مسابقات قهرمانی کشوری با چنین سطح و شور و نشاطی برگزار نشده بود.

درستکار: با اجرای چرخه انتخابی می توان به آینده کشتی امیدوار بود

وی اضافه کرد: به نظرم چرخه انتخابی تیم ملی و ساختن یک راستا برای دست یابی کشتی گیران به دوبنده تیم ملی باعث شده بود که رقابت ها خیلی خوب و نزدیک باشد.

درستکار با اشاره درخشش کشتی گیران جوان، اضافه کرد: باید بگویم که روزهای خوبی در انتظار کشتی کشور است چرا که عملکرد کشتی گیران بسیار جوان در این مسابقات ما را به آینده بهتر امیدوار کرد و با برنامه ریزی هایی که قرار است برای اردوها و اعزام به تورنمنت های مختلف صورت گیرد، قطعاً کشتی گیران از لحاظ فنی و آمادگی جسمانی در سطح بالاتری نیز قرار خواهند گرفت.

سرمربی تیم ملی به سایت فدراسیون کشتی گفت: توجه اینکه چرخه انتخابی کشتی بر مبنای عدالت محوری است، کشتی های خوبی را دیدیم و شرکت کنندگان انگیزه بالایی داشتند. هر چقدر ای حرکت این تداوم داشته باشد، به نفع کشتی ایران است.

درستکار اضافه کرد: هیچ کشتی گیری برای رسیدن به تیم ملی نا امید نیست و همین باعث ایجاد انگیزه در آنها شده است. یک کشتی گیر می آید حتی ده بر صفر هم ببازد اما انگیزه دارد که باز هم فرصت خواهد داشت. به خصوص که در این چرخه هر کشتی گیری فارغ از نامی که دارد، با نمایش قابلیت ها و توانایی هایش می تواند به دوبنده تیم ملی برسد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در خاتمه درباره تصمیم کادر فنی در خصوص وزن 57 کیلوگرم گفت: اطری سر وزن نرسید و طبق مقررات از مسابقات حذف شد. با توجه به اینکه مسابقات انتخابی تیم ملی است، کمیته فنی تصمیم گرفت که نفر دوم از این سمت جدول با مؤمنی کشتی بگیرد تا نفر برتر به عنوان ملی پوش انتخاب شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "درستکار: با اجرای چرخه انتخابی می توان به آینده کشتی امیدوار بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درستکار: با اجرای چرخه انتخابی می توان به آینده کشتی امیدوار بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید