صعود مقتدرانه جوانان والیبال ایران با پیروزی مقابل هند

به گزارش وبلاگ عکس، خبرنگاران؛ تیم ملی والیبال جوانان ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل هند به عنوان صدرنشین گروه B به مرحله حذفی صعود کرد و حریف ملی پوشان کشورمان با قرعه کشی تعیین خواهد شد.

صعود مقتدرانه جوانان والیبال ایران با پیروزی مقابل هند

به گزارش وبلاگ عکس، تیم ملی والیبال جوانان ایران از ساعت 15:30 دقیقه امروز (چهارشنبه دوم شهریور) به مصاف تیم هند رفت و در سه ست متوالی این تیم را شکست داد.

ترکیب اولیه تیم ایران را در این بازی عرشیا به نژاد، امیرمحمد گل زاده، پوریا خانزاده، یونس جوان، یوسف کاظمی، عرفان نوروزی و سجاد جلوداریان بود.

در ست اول هر دو تیم تا امتیاز 3 برابر پیش رفتند، اما در ادامه تیم ایران فاصله دو امتیازی با تیم حریف ایجاد کرد. این رجحان امتیازی همچنان ادامه داشت و تیم ایران با نتیجه 14بر 12 از حریفش پیش افتاد. دو سرویس متوالی پوریا خانزاده منجر به امتیاز شد تا نتیجه بازی 17 بر 12 به سود تیم ایران شود. فاصله 5 امتیازی با تیم ایران سرمربی هند را مجبور کرد درخواست وقت استراحت کند در نهایت این ست 25 بر 20 به سود ایران به پایان رسید.

ست دوم هم تیم ایران 3 بر 2 از حریفش پیش بود تا اینکه خانزاده بار دیگر دو امتیاز پیاپی از سرویس کسب کرد. شاگردان مومنی مقدم آنقدر در امتیازگیری پیروز عمل کردند که پس از اینکه نتیجه بازی 9 بر 4 به سود تیم ایران شد، سرمربی هند بار دیگر وقت استراحت گرفت تا مانع امتیازگیری متوالی تیم ایران شود.

امتیازات متوالی تیم ایران نتیجه بازی را 18 بر 7 به سود این تیم کرد و سرمربی هند برای دومین بار در ست دوم درخواست تایم استراحت کرد. با این حال هندی ها حرفی برای گفتن نداشتند و در این ست هم تیم ایران مقتدرانه با نتیجه 25 بر 10 به پیروزی رسید.

در ست سوم هر دو تیم رقابت نسبتا پایاپای داشتند و در امتیاز 12 برابر شدند. به همین علت مومنی مقدم درخواست وقت استراحت کرد. پس از وقت استراحت تیم ایران یک بار دیگر نبض بازی را در اختیار گرفت و با دریافت ها و دفاع روی تور بازی را 19 بر 15 به سود خود تغییر داد. در نهایت این ست هم 25 بر 19 به سود ایران به پایان رسید تا سه بر صفر هندی ها مغلوب شوند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران با این برد، با دو پیروزی و 5 امتیاز صدرنشین گروه B شد و در مرحله بعدی به مصاف یکی از تیم های دوم گروه ها خواهد رفت که امشب در قرعه کشی حریف ایران مشخص می شود.

در مرحله بعد مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا تیم های اول و دوم شش گروه مقدماتی برای رتبه های یک تا 12 به مصاف یکدیگر خواهند رفت که حریف شش تیم نخست گروه ها بعد از قرعه کشی مشخص می شود. تیم های سوم پنج گروه هم برای جایگاه های سیزدهم تا هفدهم در ادامه مسابقات با یکدیگر روبرو می شوند.

منبع: فرارو

به "صعود مقتدرانه جوانان والیبال ایران با پیروزی مقابل هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود مقتدرانه جوانان والیبال ایران با پیروزی مقابل هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید