زدوخورد معترضان با پلیس در اطراف کاخ سفید

به گزارش وبلاگ عکس، معترضان خشمگین در ادامه تظاهرات علیه قتل شهروند سیاه پوست آمریکایی توسط مأمور پلیس سفیدپوست، روز شنبه در نزدیکی کاخ سفید تظاهرات کردند.

زدوخورد معترضان با پلیس در اطراف کاخ سفید

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ عکس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، معترضان روز شنبه با برپایی تظاهرات در نزدیکی ساختمان کاخ سفید برخی از موانع امنیتی ایجادشده را از بین بردند و برخی از آنها به زدوخورد با پلیس پرداختند.

بر اساس این گزارش، تصاویر و فیلم های منتشرشده در فضای مجازی نشانگر درگیری معترضان خشمگین با گروهی از نیروهای پلیس در اطراف کاخ سفید است.

واشنگتن پست نیز گزارش داده است که این دومین درگیری خشونت آمیز بین معترضان و نیروهای امنیتی و پلیس طی روزهای اخیر به شمار می رود. صدها نفر از تظاهرات کنندگان روز شنبه در اطراف ساختمان کنگره تجمع و به سوی کاخ سفید حرکت کردند. تعداد زیادی از مأموران سرویس مخفی آمریکا نیز برای برخورد و مقابله با تظاهرات کنندگان معترض در اطراف کاخ سفید مستقر شده اند.

تعدادی از خودروهای متعلق به سرویس مخفی آمریکا نیز در این درگیری ها آسیب دیده است. مأموران پلیس با استفاده از باتوم و اسپری فلفل سعی در متفرق کردن تظاهرات کنندگان داشته اند. مأموران سرویس مخفی و پلیس آمریکا با تجهیزات کامل ضدشورش در اطراف کاخ سفید هستند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زدوخورد معترضان با پلیس در اطراف کاخ سفید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زدوخورد معترضان با پلیس در اطراف کاخ سفید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید