سعید معروف جادوگر است!

به گزارش وبلاگ عکس، ورزش سه نوشت: سعید معروف؛ او یک والیبالیست نه، بلکه یک جادوگر است.

سعید معروف جادوگر است!

سعید معروف با وجود بالا رفتن سن همچنان در فرم فوق العاده ای به سر می برد و نشان داده که یکی از برترین پاسورهای جهانست. معروف کاملاً از فضای بازی های ملی فاصله گرفته و بعد از المپیک توکیو تمام تمرکز خود را روی مسابقات باشگاهی قرار داده است.

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران این روزها به دور از هرگونه حاشیه در سوپرلیگ ترکیه می درخشد و باعث حیرت والیبال دوستان در این کشور شده است. پنجه های جادویی سعید معروف یکی از مهمترین دلایل صعود فنرباغچه به جام حذفی ترکیه بود و حالا او در حال راهنمایی تیمش به سمت یک هدف بزرگ دیگر، یعنی فینال لیگ است.

فنرباغچه امروز در ملاقات دوم مرحله نیمه نهایی رقابت های والیبال سوپرلیگ ترکیه به مصاف تیم زراعت بانک رفت و پیروز شد با نمایش درخشان و خیره نمایندۀ سعید معروف، حریف خود را با نتیجه 3-1 شکست دهد. این تیم حالا امیدوار است که در بازی سوم نیز به پیروزی دست پیدا کند و سعید معروف یک فینال بزرگ دیگر را با این تیم تجربه کند.

نمایش درخشان و خیره نمایندۀ معروف در مسابقه امروز باعث شد تماشاگران حاضر در سالن فنرباغچه بارها به وجد بیایند و این ستاره سابق تیم ملی والیبال ایران را تشویق نمایند. روی یک صحنه هم معروف یک پاس استثنایی و سرعتی را برای سرعتی زن فنرباغچه ارسال کرد که شاید در جهان از پس کمتر پاسوری بربیاید.

نمایش فوق العاده معروف تمجیدهای زیادی را در ترکیه به همراه داشته و والیبال دوستان این کشور حالا خرسند هستند که این بازیکن در لیگ ترکیه توپ می زند. تا جایی که یکی از هواداران والیبال این کشور توئیت جالبی را به اشتراک گذاشته و او را یک جادوگر دانسته است، نه یک والیبالیست!

منبع: فرارو

به "سعید معروف جادوگر است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید معروف جادوگر است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید