شکل بازی استقلال عوض نشده، تفکر فرشید اسماعیلی باید حرفه ای باشد

به گزارش وبلاگ عکس، صادق ورمزیار در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص پیروزی دو بر صفر استقلال برابر شهرخودرو در هفته ششم لیگ گفت: به اعتقاد من استقلال فقط سه امتیاز بازی را از آن خود کرد. هنوز شکل بازی تیم نسبت به هفته های گذشته تغییر نکرده است. امیدوارم این تغییر در بازی های آینده صورت بگیرد، زیرا به طور حتم این اتفاق می تواند به استقلال در هفته های آینده یاری کند. آبی پوشان با این پیروزی از لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی پیداکرده و آماده ملاقات برابر ذوب آهن اصفهان خواهند شد.

شکل بازی استقلال عوض نشده، تفکر فرشید اسماعیلی باید حرفه ای باشد

مربی و کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال ادامه داد: هنوز اشکالات زیادی در استقلال وجود دارد. در نیمه دوم این بازی با اینکه شهرخودرو 10 نفره بود، اما مالکیت توپ را هم در اختیار داشت. خط دفاع استقلال هنوز ناهماهنگ است و دیدیم که در چند مورد شهرخودرو می توانست برای آبی پوشان دردسرساز شده و نتیجه را تغییر دهد.

ورمزیار در خصوص استفاده از بازیکنان جوان در این ملاقات توضیح داد: استفاده از بازیکنان جوان کار بسیار خوبی است اما نباید در یک بازی حساس به یکباره 4-3 بازیکن جوان را به میدان آورد، زیرا این اتفاق باعث می گردد شرایط تیم به طور کلی تغییر پیدا کند. سابقه 18 ساله من در بازی برای تیم استقلال این را می گوید که باید از بازیکنان جوان کم کم استفاده کرد تا تیم دچار آسیب نگردد. فکری باید وقتی شرایط تیمش خوب و خیالش از لحاظ بُرد راحت است، از جوانانش استفاده کند تا آنها در کنار باتجربه ها، تجربه اندوزی نمایند.

وی در خصوص خط دفاع استقلال هم اضافه کرد: هنوز ایرادات خط دفاع رفع نشده، بازیکنان دفاعی استقلال همگی خوب هستند اما هنوز به یک هماهنگی کامل در کنار یکدیگر نرسیده اند. احتیاج است تا کادر فنی زمان بیشتری برای هماهنگی خط دفاع استقلال بگذارد تا در ملاقاتهای سختی که پیش روی آبی پوشان است، دروازه استقلال به راحتی باز نگردد.

ورمزیار با انتقاد از رفتار غیرحرفه ای فرشید اسماعیلی هافبک استقلال و احضار این بازیکن به کمیته انضباطی باشگاه، گفت: فرشید اسماعیلی و نوع بازی اش را دوست دارم. او بسیار جنگنده و پرتلاش است اما برادرانه به او می گویم که رفتار و تفکراتش حرفه ای نیست. حالا که او یک بازیکن عظیم شده، باید اخلاق و رفتارش هم عظیم باشد. اگر می خواهد از استقلال جدا گردد این موضوع را به راحتی عنوان کند و مطمئن باشد کسی جلوی او را نخواهد گرفت. استقلال تیم عظیمی است که احتیاج به بازیکنان عظیم با تفکرات حرفه ای دارد، بنابراین از فرشید می خواهم اخلاق حرفه ای داشته باشد، ذهنیت های غلط را از خودش دور کند و اگر می خواهد در استقلال بماند، بدون حاشیه تمام تلاشش را برای موفقیت استقلال بگذارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شکل بازی استقلال عوض نشده، تفکر فرشید اسماعیلی باید حرفه ای باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکل بازی استقلال عوض نشده، تفکر فرشید اسماعیلی باید حرفه ای باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید