عابر پیاده توسط دزد کشته شد

به گزارش وبلاگ عکس، تهران (پانا) - پسر شیشه ای که خودروی شاسی بلند یک دختر را سرقت نموده بود وقتی در یکی از پمپ بنزین های کرج با صاحب خودرو رو به رو شد از ترس گرفتار شدن خلاف جهت آغاز به فرار کرد اما یک عابر پیاده را زیر گرفت و کشت.

عابر پیاده توسط دزد کشته شد

به گزارش ایران، یکم دی ماه سال جاری دختری به نام مژگان به همراه پسری جوان به بیمارستانی در تهران مراجعه کرد وقتی دختر جوان برای ویزیت وارد مطب پزشک شد به خاطر اعتماد به پسر جوان سوئیچ خودرو ام وی ام خود را در حالی که کیف و مدارک خودرو نیز در آن بود به وی داد اما وقتی ساعتی بعد برگشت نه از خودرو خبری بود و نه از پسر جوان. هر چه هم با تلفن همراه وی تماس گرفت پاسخی نداد به همین خاطر به کلانتری رفت و شکایت کرد.

مژگان گفت با این پسر که بنیامین نام دارد و 32 ساله است حدود 2 ماه قبل آشنا شدم با هم به آکادمی زبان می رفتیم و از همانجا دوست شدیم به او اعتماد داشتم اما نمی دانم چرا این کار را کرد.

در حالی که تحقیقات برای شناسایی دزد و دستگیری وی ادامه داشت عصر همان روز در حالی که مژگان به همراه دوستش در پمپ بنزین رجایی شهر در کرج منتظر سوخت گیری خودرو بودند ناگهان دختر جوان چشمش به خودروی سرقت شده افتاد که همان پسر نیز پشت فرمانش نشسته بود. وی بلافاصله پیاده شد و در حالی که فریاد می کشید و یاری می خواست به طرف خودرواش دوید اما دزد به محض مشاهده او و دوستش با عجله و بر خلاف جهت آغاز به حرکت کرد و در حالی که یک عابر پیاده را نیز زیر گرفت از محل گریخت.

بدین ترتیب با حضور پلیس در محل مرد مجروح به بیمارستان منتقل شد و کوشش برای دستگیری متهم ادامه یافت تا اینکه متهم شامگاه چهارم دی در کیانمهر کرج شناسایی و با صدور حکم بازداشت به اتهام سرقت، ارتباط نامآغاز و خیانت در امانت دستگیرشد.

به دنبال دستگیری این متهم و انتقال او برای بازپرسی، روز پنجشنبه خبر رسید مرد 42 ساله که از سوی متهم با خودرو زیر گرفته شده بود در اثر ضربه مغری در بیمارستان جان باخته است. بدین ترتیب اتهام قتل عمد نیز به پرونده این مرد شرور اضافه شد.

محمد قیومی معاون دادستان و سرپرست مجتمع شهید بهشتی استان البرز در تشریح این خبر گفت: اواخر هفته گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن راننده یک خودروی شاسی بلند با زیر دریافت یک مرد و حرکت خلاف جهت خودروها با سرعت فرار می کرد. وقتی رسیدگی به ماجرا در دستور کار نهاده شد تعیین شد وی خودروی یک دختر جوان را سرقت نموده و وقتی این دختر او را دیده و قصد درگیری داشته وی پا به فرار گذاشته است و در این حادثه باعث مرگ یک عابر نیز شد. پس از دستگیری متهم در آنالیز سوابق تعیین شد وی که به شیشه اعتیاد دارد از ماه ها قبل به اتهام سرقت در زندان به سر می برده اما حدود 2 ماه قبل با دریافت مرخصی از زندان بیرون آمده بود که این بار خودروی این دختر را سرقت کرد. وی دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر است و یکی از شگردهایش این بوده که با معرفی خود به عنوان صاحب یک شرکت عظیم اعتماد دختران را جلب نموده و پس از طرح دوستی با آنها اقدام به سرقت می نموده است.

قاضی قیومی از کسانی که از سوی وی مورد سرقت یا تعرض نهاده شده اند خواست تا به پلیس آگاهی البرز مراجعه نمایند.

سرهنگ نادر بیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز نیز با بیان اینکه متهم برای تکمیل پرونده در اختیار تیم جنایی واقع شده است و بازپرسی از این متهم ادامه دارد گفت: خانواده مرد جوانی که از سوی این متهم کشته شده است نیز با درخواست قصاص خواستار رسیدگی سریع به پرونده وی هستند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "عابر پیاده توسط دزد کشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عابر پیاده توسط دزد کشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید