مسائل شهرک های صنعتی خوزستان پیگیری می گردد

به گزارش وبلاگ عکس، خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با بیان اینکه حل مسائل شهرک های صنعتی استان باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: توسعه شهرک های صنعتی و حل مسائل شهرک های استان می تواند زمینه ساز جذب سرمایه گذار در شهرک ها و بعلاوه رشد فراوری و ایجاد اشتغال گردد.

مسائل شهرک های صنعتی خوزستان پیگیری می گردد

اخلاق محمدیان امروز(5 آبان ماه) در حاشیه بازدید استاندار خوزستان از شهرک های صنعتی شماره 3، 4 و 5 اهواز در جمع وبلاگ عکس، اظهار کرد: امروز استاندار خوزستان از شهرک های شماره 3، 4 و 5 اهواز و واحدهای صنعتی فعال در این شهرک ها بازدید کرد و از نزدیک مسایل و مسائل واحدهای صنعتی را مورد آنالیز قرار داد.

به گزارش وبلاگ عکس، وی اضافه کرد: امروز مسایل و مسائل واحدهای صنعتی با دستگاه های اجرایی و سایر نهادها با حضور استاندار خوزستان مورد آنالیز نهاده شد تا در جلسه ای نسبت به حل این مسائل برنامه ریزی و تصمیم گیری گردد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: امروز مسائل کمبود امکانات و زیرساختهای شهرک صنعتی شماره 5 اهواز مورد آنالیز نهاده شد. در این بازدید مسائل اسناد مالکیتی در شهرک صنعتی شماره 5 اهواز و بعلاوه جاده دسترسی شهرک نیز مورد توجه نهاده شد.

محمدیان با بیان این که حل مسائل شهرک های صنعتی استان باید در دستور کار قرار گیرد، مطرح نمود: براساس قول استاندار خوزستان قرار است در اسرع وقت در نشست های تخصصی مسائل شهرک های صنعتی استان پیگیری و برای حل آن ها چاره اندیشی گردد.

وی اضافه کرد: توسعه شهرک های صنعتی و حل مسائل شهرک های استان می تواند زمینه ساز جذب سرمایه گذار در شهرک ها و بعلاوه رشد فراوری و ایجاد اشتغال گردد و از این رو کوشش خواهیم کرد تا با همکاری استاندار خوزستان و سایر دستگاه های اجرایی این مهم را محقق کنیم.

به گزارش وبلاگ عکس، صادقق خلیلیان استاندار خوزستان امروز (5 آبان ماه) از از شهرک های شماره 3، 4 و 5 اهواز و واحدهای صنعتی فعال در این شهرک ها و بعلاوه دفتر کلینیک کسب و کار استان خوزستان بازدید کرد و از نزدیک مسایل و مسائل واحدهای صنعتی این شهرک ها را آنالیز کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مسائل شهرک های صنعتی خوزستان پیگیری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل شهرک های صنعتی خوزستان پیگیری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید