اخبار صنعت

خبرنگاران اتاق بازرگانی 40 میلیارد ریال به درمان کرونا در خراسان رضوی کمک کرد

مشهد- خبرنگاران- سرپرست روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان رضوی گفت: این اتاق با همکمک فعالان اقتصادی و حمایت اتاق بازرگانی ایران 40 میلیارد ریال در تامین تجهیزات مورد نیاز مراکز درمانی این استان برای مقابله با کرونا کمک کرده است....

26 اردیبهشت 1399

فعالیت فاز 2 پالایشگاه آبادان متوقف می گردد

فرماندار ویژه آبادان گفت: در راستای مقابله با بیماری کرونا فعالیت فاز 2 پالایشگاه آبادان از روز دوشنبه متوقف می گردد.

14 اردیبهشت 1399

تروریسم اقتصادی آمریکا بیش از کرونا، منجر به وخامت اوضاع در ایران شده است

متن نامه محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه به دبیرکل سازمان ملل متحد در مورد ضرورت لغو تحریم ها علیه ایران در شرایطی که ایران در حال مبارزه همه جانبه با ویروس کرونا است، منتشر شد.

11 اردیبهشت 1399

استفاده از یک ابزار جدید اقتصادی در فرابورس از 4 اسفند

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: از روز یکشنبه 4 اسفند استفاده از یک ابزار جدید فروش تعهدی در پنج نماد فرابورس آغاز می گردد.

17 فروردین 1399

اراضی زراعی جنوب ساری از محدوده شهر خارج شد

به گزارش خبرنگاران، شورای عالی شهرسازی و معماری در جلسه مورخ 8 تیر 94 پیرو مباحث جلسات مورخ 18 اسفند 93 و 25 اسفند 93، طرح جامع شهر ساری را مورد بررسی قرار داد و به شرح زیر اتخاذ تصمیم کرد:

12 فروردین 1399

چرا انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال مهم است؟

فوتبال ایران اسیرِ آدم های تکراری است. افرادی که در تولیدِ ادبیاتِ فوتبال ناتوان هستند و ایده ای برای اداره خانواده بزرگ فوتبال ندارند.

15 اسفند 1398

کاهش 40 درصدی آلایندگی میادین نفتی نروژ تا 10 سال دیگر

شرکت نفتی نروژی اکوئینور قصد دارد انتشار گازهای گلخانه ای که در میادین فراساحلی و تاسیسات دیگر در نروژ تولید می شود را تا سال 2030 به میزان حدود 40 درصد کاهش دهد و تا سال 2050 به صفر برساند.

7 اسفند 1398

پرداخت 920 میلیارد تومان کمک بلاعوض به کشاورزان سیل زده

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی وزارت جهادکشاورزی برای شرکت در کارگروه پرداخت کمک بلاعوض به خسارت دیدگان استان دهم دی در جلسه ستاد مدیریت بحران بخش کشاورزی استان گلستان شرکت کرد.

2 اسفند 1398

افزایش 4000 هکتاری کشت جو در سیستان وبلوچستان

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان سرپرست معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: درسال زراعی جاری بیش از 10 هزار و540هکتار از اراضی کشاورزی استان زیر کشت جو پاییزه رفته که نسبت به سال گذشته 75 درصد رشد داشته است.

29 بهمن 1398

تساوی نساجی قائمشهر در لیگ برتر فوتبال جوانان کشور

نساجی قائمشهر در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال جوانان کشور به تساوی برابر گل گهر سیرجان رضایت داد.

27 بهمن 1398

موفقیت استارتاپ ها در گرو اجرای درست قوانین است

خبرنگاران/فارس عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس گفت: ﯾﮑﯽ از اﻟﺰاﻣﺎت ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﺳﺘﺎرتاپ ﻫﺎ وﺟﻮد ﻗﻮاﻧﯿﻦ ﻣﺎﻟﮑﯿﺖ در ﮐﺸﻮر اﺳﺖ و ﺗﺎ زﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ اﯾﻦ ﻗﻮاﻧﯿﻦ ﺑﻪ درﺳﺘﯽ ﺗﺪوﯾﻦ و اﺟﺮاﯾﯽ ﻧﺸﻮﻧﺪ اﻣﮑﺎن...

25 بهمن 1398

بورس تهران در 9 ماه امسال چقدر بازدهی داشت؟

خبرنگاران: بورس تهران سومین فصل سال را نیز صعودی پشت سر گذاشت تا همچنان یکه تازی خود را در میان بازارها حفظ کند. شاخص سهام در آخرین روز پاییز در یک قدمی قله تاریخی 354 هزار واحدی ایستاد تا بازدهی خود را از ابتدای سال به بیش از 98 درصد برساند. ...

19 بهمن 1398

در عسلویه کجا را ببینیم ؟ Asaluyeh

در این مقاله از وب سایت گردشگری خبرنگاران شما را با دیدنی های عسلویه آشنا خواهیم کرد . در ادامه مطلب همراه ما باشید.

15 بهمن 1398

ریاض پیغام مذاکره فرستاد، نه آمریکا

دیاکو حسینی، کارشناس ارشد مرکز آنالیز های استراتژیک ریاست جمهوری:عربستان به دنبال توافق جامع با ایران است

30 دی 1398

منتظر چری 315 پلاس با برند ام وی ام در بازار باشید

تقریبا از زمانی که نخستین مدل چری 315 به عنوان یک هاچ بک ساختارشکن پینی وارد بازار ایران شد، حدود هشت سال می گذرد و این خودرو حالا دوباره با تغییراتی عمده در دو بخش فنی و ظاهری، می خواهد به رقابت برگردد. خودرویی که در دو نسخه سدان و هاچ بک با کد های 315 و 315اچ...

29 دی 1398

شما عضو کدام دهک مالی هستید؟

روزنامه هفت صبح: سه دهک پر درآمد جامعه از لیست یارانه بگیر ها خط خورده اند. این موضوع باعث شده دهک بندی حالا بیشتر از هر زمان دیگری برای مان اهمیت پیدا کند. از وقتی که اعلام شده تنها هفت دهک پایین جامعه مشمول دریافت یارانه هستند، این سؤال به وجود آمده که...

29 دی 1398

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای پاسخگویی به سوالات دعوت کرد

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران طی نامه ای از رئیس جمهور برای حضور در دانشگاه تهران برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان دعوت کرد.

21 دی 1398

یک ایرانی با طرح دکترین اقتصاد مقاومتی نخبه مالی دنیا اسلام معرفی گردید

برای چهارمین سال پیاپی، یک ایرانی در بین نخبگان مالی دنیا اسلام که هرساله در کنفرانس تجارت و سرمایه گذاری دنیا اسلام در مالزی انتخاب و معرفی می گردد، نهاده شد.

13 دی 1398

کمالوندی: شنبه در فردو به غنای 4.2 درصد می رسیم

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: از پسماند های دوره های گذشته در سایت شهید احمدی روشن 25 تن گاز هگزافلوراید اورانیوم (UF 6) تولید کرده ایم.

7 دی 1398

توانستیم؛ تولید پاک ترین بنزین از پسماندهای پالایشگاهی

محققان یکی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری خراسان شمالی با استفاده از پسماندهای پالایشگاه ها و راکتور ممبرین ها به پاک ترین بنزین با عدد اکتان 100 دست یافتند.

6 دی 1398
تعداد: (59)