مقصران پرونده استرا باید پاسخگو باشند، خوشی به استقلال نیامده!

به گزارش وبلاگ عکس، رضا رجبی در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص محکومیت استقلال در پرونده استراماچونی گفت: از سال گذشته تا به امروز اتفاقاتی پیرامون استراماچونی و پرونده او افتاده که می توان پروژه استراماچونی را به بزرگترین چالش مدیریتی و مالی تاریخ استقلال تشبیه کرد. در موضوع استراماچونی تا دلتان بخواهد ابهام و سئوال بی جواب وجود دارد و مدیران و معاونان زیادی با این موضوع روبرو بوده و در راستا این پرونده پر ابهام قرار داشته اند.

مقصران پرونده استرا باید پاسخگو باشند، خوشی به استقلال نیامده!

وی تاکید کرد: استراماچونی رفتنش پر از ابهام بود، اتفاقاتی که در قطر افتاد، سفر پر از سئوال مدیرعامل وقت به ایتالیا و حالا هم این رای سنگین انضباطی که آمده است.

پیشکسوت آبی پوشان با بیان این موضوع که خوشی به ما استقلالی ها نیامده ادامه داد: در چهار پنج سال اخیر هر اتفاق خوبی که برای استقلال افتاده، بعد از 24 ساعت چنان بحرانی ایجاد شده که همه خوشی ها را از بین ببرد. مثل روزی که صدرنشین شدیم و یک روز بعد استراماچونی رفت، روزی که دربی را بردیم و یک روز بعد فرهاد مجیدی رفت و حالا که پنجره های نقل و انتقالاتی باز شده و یک روز بعد رای استراماچونی می آید. به حدی این اتفاقات منظم است که انسان فکر می کند یک سازمان برای شکل دادن این اتفاقات سریالی وجود دارد.

رجبی گفت: مدیران و معاونان زیادی در جهت این پرونده قرار داشته اند و از نظر من هر فردی به اندازه سهمی که در ایجاد این بحران داشته باید پاسخگو باشد. فوتبال ما یک تجربه بسیار تلخ در مورد ویلموتس در سطح ملی دارد و خوشبختانه مجلس با قدرت به این موضوع ورود کرده و برخی نمایندگان بر این موضوع پافشاری دارند که غرامت ویلموتس باید از مقصران پرونده گرفته شود. در مورد استقلال هم چه ایرادی دارد چنین تصمیمی گرفته شود؟ استقلال اگر غرامتی به شفر، استراماچونی یا هر خارجی دیگری با ندانم کاری پرداخت کرده یا باید پرداخت کند، پولی است که از جیب ملت و کشور می رود و نباید از مقصران این موضوع به راحتی گذشت.

مدافع پیشین آبی پوشان گفت: تازه پول سنگینی بابت شفر پرداخت شده که پرداخت آن پول هم حاصل ندانم کاری و اهمال برخی ها بوده و هنوز پرداخت غرامت به شفر هضم نشده، رای استراماچونی آمده است.

وی در مورد شرایط آبی پوشان در فصل جاری نیز بیان داشت: شاید تیم از نظر فنی شرایط خوبی داشته باشد که قطعاً هم همینطور است. اما نگرانی ما از مسائل غیر فنی و حواشی است که پیرامون باشگاه را گرفته است. واقعیت این است پتانسیل تیم داخل مستطیل سبز و روی نیمکت بسیار بالا در حد قهرمانی است. اما باید دید که ظرفیت های باشگاه در بخش مدیریتی و مالی نیز در همین اندازه هست یا خیر.

رجبی گفت: برای قهرمانی در یک فصل باید چهار ضلع یک مربع تکمیل باشد. ضلع اول تعداد کافی بازیکن خوب در هر پست، ضلع دوم یک تیم قوی فنی روی نیمکت، ضلع سوم قدرت مالی باشگاه و ضلع چهارم تیم مدیریتی قوی در باشگاه است. آیا در استقلال امسال هر چهار ضلع مربع تشکیل شده که شانس قهرمانی را افزایش دهد یا خیر.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مقصران پرونده استرا باید پاسخگو باشند، خوشی به استقلال نیامده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقصران پرونده استرا باید پاسخگو باشند، خوشی به استقلال نیامده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید