نظرسنجی تازه و رجحان 8 درصدی بایدن نسبت به ترامپ

به گزارش وبلاگ عکس، فارس نوشت: نتایج نظرسنجی ملی مرکز مورنینگ کنسول نشان می دهد که بعد از برگزاری مجمع ملی هر دو حزب، جو بایدن، رقیب دموکرات دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با اختلاف 8 درصد پیش افتاده است.

نظرسنجی تازه و رجحان 8 درصدی بایدن نسبت به ترامپ

به نوشته وبگاه هیل، در این نظرسنجی که از 12 هزار و 966 نفر رأی دهنده آمریکایی از تاریخ 28 تا 30 اوت (هفتم تا نهم شهریور ماه) به عمل آمده، 51 درصد از بایدن و 43 درصد از ترامپ حمایت شده است.

یافته های این نظرسنجی که بعد از برگزاری مجمع ملی جمهوری خواهان جمع آوری شده نشان از برابری آن با نتایج نظرسنجی اوایل ماه اوت، یعنی بعد از برگزاری مجمع ملی دموکرات ها دارد.

نتایج این نظرسنجی حاکی از آن است که بایدن در میان رأی دهندگان زن آمریکایی با اختلاف 12 درصد (53 درصد بایدن در برابر 41 درصد ترامپ) و در میان حومه نشینان این کشور 11 درصد (52 درصد بایدن در برابر 41 درصد ترامپ) پیش افتاده است.

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که 51 درصد از رأی دهندگان دیدگاه مثبتی نسبت به بایدن دارند که این میزان، نسبت به قبل از برگزاری مجمع ملی هر دو حزب، 3 درصد افزایش یافته است.

این در حالی است که 43 درصد از این رأی دهندگان نسبت به ترامپ دیدگاه مثبت داشته اند.

پیش از این نیز نتایج یک نظرسنجی دیگر نشان داد که بایدن در فاصله کمتر از 70 روز به انتخابات با 6 درصد اختلاف از رقیب خود پیش افتاده است.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "نظرسنجی تازه و رجحان 8 درصدی بایدن نسبت به ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرسنجی تازه و رجحان 8 درصدی بایدن نسبت به ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید