واشنگتن پست مالیات دهندگان را به جان ترامپ انداخت

به گزارش وبلاگ عکس، ایسنا نوشت: آژانس های متعددی در دولت آمریکا در دوره اول ریاست ترامپ، دست کم 970 هزار دلار بابت اجاره اتاق های هتل به املاک متعلق به ترامپ پول پرداخت کرده اند و این مبالغ از جیب مالیات دهندگان بوده است.

واشنگتن پست مالیات دهندگان را به جان ترامپ انداخت

روزنامه واشنگتن پست پنجشنبه گزارش داد، این پرداخت ها شامل بیش از 1600 اجاره اتاق شبانه در هتل ها و کلوب های ترامپ بوده است. براساس این گزارش، این اتاق ها برای کارکنان و ماموران سرویس مخفی آمریکا بوده است که رئیس جمهوری آمریکا را در سفرهایش همراهی می کردند، نه برای ترامپ و خانواده او.

بررسی واشنگتن پست نشان می دهد، آژانس های دولتی آمریکا برای 530 شب اقامت در کلوب مارالاگوی ترامپ در فلوریدا و 950 شب اقامت در کلوب گلف ترامپ در بدمینستر نیوجرسی هزینه پرداخت کرده اند.

با وجود اینکه ترامپ اداره شرکت سازمان ترامپ را به دو پسرش واگذار کرده است، همچنان مالک این شرکت مانده است.

اریک ترامپ، پسر دوم رئیس جمهوری آمریکا سال گذشته در مصاحبه با یاهو فایننس مدعی شد: اگر پدرم سفر کند، آن ها رایگان در املاک ما مستقر می شوند، بجز هزینه های نگهداری. به گفته او، هزینه هر شب اقامت در املاک و مستغلات پدرش هر شب حدود 50 دلار می شد. با این حال، تحقیقات واشنگتن پست چنین اعداد و ارقامی را تایید نکرد.

واشنگتن پست همچنین گزارش داد، این آمار کامل نیست چرا که ارقام به طور تدریجی از آژانس های دولتی مختلف منتشر می شود.

جوردن لیبوویتس، مدیر ارتباطات شهروندان بی نفع برای مسوولیت و اخلاقیات در واشنگتن می گوید: مساله فقط این نیست که حجم انبوهی از پول هزینه شده باشد. موضوع اینجاست که ما هیچ ایده ای از مجموع مبالغ پرداختی نداریم. برای اینکه آمارها به صورت تدریجی و مقطعی منتشر می شوند. نمی دانیم چه اتفاقی در حال رخ دادن است... غیر از اینکه مالیات دهندگان در حال پرداخت آن هزینه ها هستند.

شرکت ترامپ واکنشی به تحقیقات واشنگتن پست نداشته است. پایگاه خبری هیل هم در تماس با سازمان ترامپ ناکام ماند.

312 310

منبع: خبرآنلاین

به "واشنگتن پست مالیات دهندگان را به جان ترامپ انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واشنگتن پست مالیات دهندگان را به جان ترامپ انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید