پردیس سینمایی مهر شاهد تهران افتتاح می گردد

به گزارش وبلاگ عکس، ایسنا/ براساس آخرین خبر و گزارشات بدست رسیده، پردیس سینمایی مهر شاهد تهران افتتاح می گردد.

پردیس سینمایی مهر شاهد تهران افتتاح می گردد

در ادامه افتتاح و بهره برداری از پروژه های طرح توسعه سینماهای حوزه هنری در سراسر کشور با شعار دوباره سینما، سینما مهر شاهد تهران به عنوان یکی از مراکز فرهنگی و هنری شرق تهران 29 آبان بطور رسمی آغاز بکار خواهد نمود.

پردیس سینمایی مهر شاهد پس از سالها فرسودگی به همت موسسه بهمن سبز در طول مدت 18 ماه بازسازی شده و با 6 سالن نمایش از شهریور امسال به بهره برداری آزمایشی رسیده است. دسترسی محدود اهالی شرق تهران به زیرساختهای فرهنگی و تراکم بالای جمعیت آن منطقه در کنار بازسازی اخیر موجب استقبال خانواده ها از اولین هفته های آغاز بکار مجدد سینما شده است.

اکنون این سینما با حضور مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شهرداری تهران و سازمان سینمایی کشور و با اکران ویژه انیمیشن لوپتو برای بچه ها و دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد و بدسرپرست به شکل رسمی افتتاح خواهد شد.

سینما مهر شاهد در این طرح بازسازی به پردیسی مجهز با ظرفیت 657 صندلی و 6 سالن با کیفیت تصاویر 4K و صدای DOLBY DIGITAL در همه سالن ها با درجه مدرن سینمایی تبدیل شده است. سالن اصلی این سینما با نام سبلان با ظرفیت 380 صندلی، سالن شقایق 104 صندلی، سالن شیدا 90 صندلی، سالن رنگین کمان 29 صندلی، کافه سکانس 44 صندلی و در نهایت سالن موناکو با ظرفیت 10 نفر به شکل VIP و مجموع 657 صندلی در خدمت علاقمندان به سینما قرار میگیرد.

منبع: همگردی

به "پردیس سینمایی مهر شاهد تهران افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پردیس سینمایی مهر شاهد تهران افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید