پیام شیخ دیاباته به یحیی گل محمدی

به گزارش وبلاگ عکس، شیخ دیاباته مهاجم تازه پرسپولیس که این روز ها در پی بازگشت به میادین است، در تمرین تیم تازهش دچار مصدومیت شد.

پیام شیخ دیاباته به یحیی گل محمدی

دکتر حقیقت پزشک پرسپولیس در این خصوص گفت: متاسفانه شیخ دیاباته در تمرین از ناحیه چهارسر ران دچار آسیب دیدگی شد. از لحظه وقوع مصدومیت، اقدام های پزشکی لازم انجام شد و در نهایت بررسی های تکمیلی و پاراکلینکی نیز صحت تشخیص را معلوم کرد.

دکتر حقیقت شدت مصدومیت شیخ دیاباته را تایید و اظهار داشت که او چند هفته از میادین دور خواهد بود.

جذب شیخ دیاباته پس از هفته چهارم لیگ برتر پرونده جابجایی تابستانی پرسپولیس را بست و تا حد زیادی خیال هواداران و یحیی گل محمدی را از نظر خط حمله این تیم راحت کرد. شیخ نیز همانند یورگن لوکادیا مدت زیادی از تمرینات دور بود و به همین دلیل یحیی ترجیح داد روی او ریسک نکند و اجازه دهد پس از رسیدن به فرم ایده آل، این مهاجم را در جمع نفرات اصلی تیمش بگنجاند.

در شرایطی که پس از هفته ششم و تعطیل شدن لیگ، سرمربی پرسپولیس نیز چند روز به تیمش استراحت داده بود، شیخ دیاباته همچنان تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر مربیان پرسپولیس در ورزشگاه کاظمی ادامه داد تا با از سرگیری تمرینات مجوز حضور در جمع هم تیمی هایش و لیست بازی را پیدا کند، اما مصدومیت نا به هنگام برنامه های او و یحیی گل محمدی را به هم ریخت.

درهمین ارتباط شنیدیم شیخ دیاباته به تازگی با ناراحتی و ابراز شرمندگی خطاب به یحیی گل محمدی گفته است: دوست دارم زودتر برگردم و به تیم کمک کنم، مربی! سرمربی پرسپولیس، اما که مثل بقیه پرسپولیسی ها شیفته اخلاق و مرام یاغی نو فوتبال ایران شده به او اطمینان داده که نگران چیزی نباشد. شنیدیم یحیی گل محمدی از مهاجم آفریقایی تیمش خواسته است به چیز دیگری جز مداوای کامل خودش فکر نکند و با آمادگی خوب به تمرینات بازگردد. گل محمدی به گفته نزدیکانش این روز ها حسابی از بازیکنان خارجی پرسپولیس به ویژه از لحاظ رفتاری و اخلاقی راضی است.

یورگن لوکادیا، شیخ دیاباته و گئورگی گولسیانی یکی از دیگری حرفه ای تر و خوش اخلاق تر بوده و توانسته اند حسابی در دل مربیان و بازیکنان پرسپولیس جا باز کنند. لوکادیا و گولسیانی در ترکیب اصلی پرسپولیس به میدان می روند و هر دو توانسته اند از تأثیرگذارترین بازیکنان این تیم در فصل جاری به حساب می آیند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "پیام شیخ دیاباته به یحیی گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام شیخ دیاباته به یحیی گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید