پیش بینی بارش سنگین باران در نقاط کوهستانی تهران ، آماده باش نیروهای خدمات شهری در شمال تهران

به گزارش وبلاگ عکس، سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک تهران اعلام کرد: نیروهای خدمات شهری از چهارشنبه شب به صورت آماده باش در نقاط حساس و آبگیر شمال تهران مستقر شدند.

پیش بینی بارش سنگین باران در نقاط کوهستانی تهران ، آماده باش نیروهای خدمات شهری در شمال تهران

یه گزارش وبلاگ عکس، حمید مهری در خصوص آخرین اقدامات و تمهیدات برای بارش باران در منطقه یک شهرداری تهران اظهارکرد: نیروهای خدمات شهری در نواحی دهگانه منطقه از چهارشنبه شب با استقرار در نقاط آبگیر اقدام به پایش انهار، شبکه های زباله گیر کردند و همچنین ماشین آلات مورد نیاز مانند بابکت ها، پمپ های آب و... در سطح نواحی از نظر مکانیکی مورد بررسی و در صورت لزوم رفع نقص شدند. با انجام مستمر لایروبی و پاکسازی انهار، با بارش این نعمت الهی شرایط معابر مناسب و آبگرفتگی که موجب ایجاد مشکل در تردد وسایل نقلیه و معابر بزرگراهی شود به وجود نیامد و حرکت در جریان بود.

مهری از رانندگان خواست در زمان بارش ها سرعت مجاز و احتیاط لازم را داشته باشند و متوجه عبور عابرین پیاده نیز باشند و شهروندان نیز با مشاهده آبگرفتگی با شماره 137 تماس حاصل کنند تا نیروهای مستقر سریع در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل کنند.

سرپرست این معاونت در خصوص آخرین شرایط کوهستان های این منطقه نیز توضیح داد: از ساعت 12 ظهر پنجشنبه گشت های منطقه تذکرات لازم را به واحدهای تجاری و رستوران ها دادند و یک سری از این واحدها نسبت به جمع آوری اقدام کردند و واحدهایی که از جمع آوری استنکاف کردند نیز با کمک پلیس کوهستان اقدام به جمع آوری کردند.

وی گفت: در کنار این اقدامات بنرهای هشدار دهنده و پیامک هشدار دهنده نیز برای ساکنین حومه رودخانه و نقاطی که خطر وقوع سیل در آن وجود دارد ارسال شده و برای این افراد پیش از این یک بانک اطلاعاتی ایجاد شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "پیش بینی بارش سنگین باران در نقاط کوهستانی تهران ، آماده باش نیروهای خدمات شهری در شمال تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی بارش سنگین باران در نقاط کوهستانی تهران ، آماده باش نیروهای خدمات شهری در شمال تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید