چهار متخلف با 30 سرقت و 300 میلیون ریال عتیقه در سمنان دستگیر شدند

به گزارش وبلاگ عکس، دستگیری سارقی با 30 فقره سرقت در شهرستان سمنان، دستگیری سه متهم به همراه سکه و عتیقه به ارزش 300 میلیون ریال در میامی، و تاکید بر مردم محوری در فعالیت پلیس امنیت مالی، خبرهای انتظامی روز شنبه در استان سمنان بود.

چهار متخلف با 30 سرقت و 300 میلیون ریال عتیقه در سمنان دستگیر شدند

به گزارش گروه حوادث وبلاگ عکس و به نقل از خبرگزاری ایرنا، فرمانده انتظامی استان سمنان به رسانه ها گفت: دزد سابقه دار با اعتراف به 30 فقره انواع سرقت در شهرستان سمنان دستگیر شد.

سردار عبدالله حسنی اضافه نمود: در پی وقوع چند فقره سرقت دینام کولر و لوازم و قطعات خودرو در شهرستان سمنان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نهاده شد.

وی با اشاره به آنالیز های میدانی و اطلاعاتی ماموران انتظامی در این رابطه، گفت: در جمع بندی داده های به دست آمده، رد پای فردی سابقه دار در وقوع این جرایم کشف شد.

حسنی به کوشش گسترده و شبانه روزی پلیس در این خصوص اشاره نمود و گفت: متهم پس از شناسایی در یک عملیات هماهنگ با همکاری عوامل کلانتری 11 شهدا این شهرستان دستگیر شد.

وی توضیح داد: مجرم در برابر ادله محکم پلیسی به 30 فقره سرقت دینام کولر، مشاعات ساختمان و لوازم و قطعات خودرو در شهرستان سمنان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان سمنان انگیزه دزد از ارتکاب جرم را تامین هزینه مصرفی مواد مخدر اعلام نمود و گفت: پرونده تکمیلی به همراه مجرم به مرجع قضائی ارسال شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میامی نیز از کشف 14 سکه و یک جام عتیقه اطلاع داد و گفت: ارزش این کشفیات 300 میلیون ریال برآورد می گردد.

سرهنگ حسین عجم اضافه نمود: سه متهم در رابطه با این پرونده دستگیر شدند.

رییس پلیس امنیت مالی استان سمنان هم گفت: محور فعالیت این پلیس نوپا در استان مردمی و ارتباطی است.

سرهنگ محمداسماعیل حداددباغ اضافه نمود: باید از ظرفیت های مختلف اجتماعی در شرایط کنونی جامعه باید به یود امنیت اقتصاد کشور استفاده کرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "چهار متخلف با 30 سرقت و 300 میلیون ریال عتیقه در سمنان دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار متخلف با 30 سرقت و 300 میلیون ریال عتیقه در سمنان دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید