کسب درآمد از سامانه معاملات بورس، حتی بدون انجام معامله!

به گزارش وبلاگ عکس، پنل معاملاتی درساتریدر حدود یک سال پیش به بازار آمد. ابزارهایی مثل سفارشات شرطی و امکان مدیریت حساب فرزند از طریق والدین جزو امکاناتی بود که باعث شد معامله گران بازار سرمایه هم استقبال خوبی از این درگاه معاملاتی تازه به عمل آورند.

کسب درآمد از سامانه معاملات بورس، حتی بدون انجام معامله!

درساتریدر در به روزرسانی اخیر خود امکانی فراهم کرده است که آن را از مابقی پنل های معاملاتی متمایز می کند. در آپدیت نو، کاربران حتی بدون انجام معامله هم می توانند درآمد کسب کنند.

این درآمد به چندین روش که در درساکلاب تعریف و مهیا شده حاصل می شود؛ به طور مثال: بخش بزرگی از این درآمد از محل فعالیت هایی است که کاربر در شبکه اجتماعی درسا انجام می دهد و به ازای آن امتیاز دریافت می کند. شبکه اجتماعی درسا در سرانجام هر ماه پانزده درصد از درآمدش را بین کاربران شبکه اجتماعی خود تقسیم می کند. مفید بودن پست ها، رعایت قوانین سایت، عدم تولید محتوای نامناسب و همچنین تعامل با سایر کاربران مواردی است که در میزان درآمد کاربر مؤثر خواهد بود.

به جز این امکان، درساتریدر در سرانجام هم ماه پنج درصد از کارمزد معاملات همه کاربران را هم به حسابشان برمی گرداند. این میزان پنج درصد هیچ ارتباطی به میزان معاملات یا مدت زمان استفاده او از این پنل ندارد.

روش دیگر کسب درآمد از درساتریدر معرفی افراد به این سامانه است. در این سامانه وقتی کاربری یک نفر دیگر را معرفی می کند، مادامی که کاربر نو از سامانه معاملاتی درساتریدر استفاده می کند، معرفی کننده بخشی از کارمزد معاملاتی او را در حساب خود دریافت می کند. این مبلغ از حساب خود کارگزاری کسر می شود. این مدل درآمدی تا دو سطح ادامه پیدا می کند و اگر کاربر نو، کاربر دیگری را معرفی کند، کاربر اولیه از معاملات این سطح هم منتفع می شود. در این مدل، هر کاربر ماهانه معادل ده درصد کارمزد معاملات دو سطح پایین تر از خود را دریافت خواهد کرد.

برای استفاده از سامانه معاملاتی درساتریدر و اطلاع از روش های درآمدی آن می توانید به وبسایت درساتریدر مراجعه کنید و در آن ثبت نام نمایید.

منبع: فرارو

به "کسب درآمد از سامانه معاملات بورس، حتی بدون انجام معامله!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب درآمد از سامانه معاملات بورس، حتی بدون انجام معامله!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید