کشتی گیران امید همچنان امیدوار جهت اعزام به مسابقات جهانی

به گزارش وبلاگ عکس، با وجود صادر نشدن ویزا برای کشتی گیران اعزامی ایران به رقابت های جهانی زیر 23 سال، متولیان کشتی همچنان امیدوار به حل مشکل هستند.

کشتی گیران امید همچنان امیدوار جهت اعزام به مسابقات جهانی

تمرینات کشتی گیران تیم های ملی زیر 23 سال (امید) کشورمان زیر نظر کادر فنی با قدرت در حال پیگیری است و فدراسیون کشتی نیز تمام مدارک لازم را برای صدور ویزا تحویل سفارت اسپانیا داده است، اما با وجود آنکه طبق برنامه ریزی قرار است پرواز گروه نخست اعزامی به محل برگزاری رقابت های زیر 23 سال قهرمانی جهان بامداد جمعه (22 مهرماه) صورت گیرد هنوز ویزا نفرات تیم صادر نشده است.

به همین علت محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: متاسفانه تا به امروز اقدام مثبتی از سوی سفارت اسپانیا برای صدور ویزا صورت نگرفته و فدراسیون کشتی نیز با جدیت پیگیر صدور ویزا برای نفرات اعزامی است.

امامی گفت: علیرضا دبیر با جدیت فراوان از همان ابتدا پیگیر حل مشکل بود و ضمن صحبت با وزیر امور خارجه و نمایندگان مجلس به نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی نیز نامه ارسال شده است تا اتحادیه هم پیگیری های لازم را انجام دهد، ولی علی رغم همه تلاش های اجرا شده هنوز اعزام بچه ها قطعی نیست و فدراسیون همچنان امیدوار است اسپانیا میزبان رقابت های جهانی در این مدت کوتاه باقیمانده به تعهدات خود عمل کند.

رقابت های کشتی فرنگی و آزاد زیر 23 سال جهان (امید) روز های 25 مهر تا اول آبان ماه سال جاری در شهر پونت ودرا کشور اسپانیا برگزار می شود.

وبلاگ عکس ورزشی کشتی و رزمی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کشتی گیران امید همچنان امیدوار جهت اعزام به مسابقات جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی گیران امید همچنان امیدوار جهت اعزام به مسابقات جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید