شروع تزریق دوز دوم واکسن کرونا به کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو، رسیدن تزریق دوز اول به 100 هزار نفر در هفته آینده

به گزارش وبلاگ عکس، خبرگزاری خبرنگاران- معاون توسعه منابع انسانی گروه صنعتی ایران خودرو، از شروع تزریق دوز دوم واکسن کرونا به کارکنان از روز گذشته اطلاع داد و گفت: در هفته آینده تعداد کارکنان ایران خودرو و قطعه سازانی که دوز اول را دریافت نموده اند به 100 هزار نفر خواهد رسید. هم زمان واکسیناسیون دوز دوم برای افرادی که نوبت تزریق آنها مطابق شیوه نامه های بهداشتی فرارسیده، انجام می گردد.

شروع تزریق دوز دوم واکسن کرونا به کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو، رسیدن تزریق دوز اول به 100 هزار نفر در هفته آینده

به گزارش وبلاگ عکس، محمد گلچین راد، گفت: با آغاز بیماری کرونا در کشور و با دستور و تاکید مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، ستاد مقابله با کرونا با هدف انجام اقدامات حمایتی، فرهنگی، آموزشی و توجه به سلامت کارکنان تشکیل شد.

وی ادامه داد: در این ستاد واحدهای مرتبط با کارکنان و سلامت آنان، اقدامات گسترده ای برای مهار و کنترل این بیماری انجام دادند که می توان اجرای دقیق شیوه نامه های بهداشتی، گندزدایی و ضدعفونی کردن ماشین آلات، تجهیزات و سالن های تولیدی، بخش های ستادی و محاوط شرکت، تب سنجی روزانه از کارکنان و ارایه مشاوره های پزشکی و اقدامات حمایتی اشاره نمود. این اقدامات با هدف ایجاد محیط کار امن انجام شده است.

گلچین راد، با مطلوب خواندن عملکرد ستاد مقابله کرونای گروه صنعتی ایران خودرو در به حداقل رساندن اندازه ابتلا در میان کارکنان، اضافه نمود: اقدامات انجام شده در گروه صنعتی ایران خودرو مورد توجه مسوولان وزارت بهداشت قرار گرفته است و طبق اظهارات آنان عملکرد ایران خودرو باید به اسم یک الگو و نمونه کار خوب در این خصوص در سطح کشور مورد توجه قرار گیرد.

معاون توسعه منابع انسانی گروه صنعتی ایران خودرو به آمار واکسیناسیون کارکنان اشاره نمود و گفت: در کنار ایمن سازی محیط کار، با تاکید و حمایت مدیرعامل گروه و حمایت های وزارت بهداشت، واکسیناسیون کارکنان در دستور کار قرار گرفته و در یک ماه اخیر بیش از 75 هزار نفر از کارکنان دوز اول واکسن را دریافت کردند که با ادامه فرایند کنونی، در هفته آینده این عدد به 100 هزار نفر خواهد رسید.

گلچین راد گفت:20 پایگاه در تهران و شرکت های ایران خودرو در سراسر کشور آماده واکسیناسیون است به طوری که ظرفیت تزریق روزانه 28 هزار و 500 دوز واکسن در تهران به وسیله گروه صنعتی ایران خودرو فراهم شده است.

وی توضیح داد: در پایگاه اصلی ایران خودرو امکان تزریق روزانه 10 هزار دوز واکسن وجود دارد؛ پایگاه های واکسیناسیون گروه صنعتی ایران خودرو براساس مسوولیت های اجتماعی این خودروساز، آماده همکاری کامل با وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا برای تسریع در فرآیند واکسیناسیون سراسری است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "شروع تزریق دوز دوم واکسن کرونا به کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو، رسیدن تزریق دوز اول به 100 هزار نفر در هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع تزریق دوز دوم واکسن کرونا به کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو، رسیدن تزریق دوز اول به 100 هزار نفر در هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید