آموزش های خشن تفنگداران دریایی تایوان

به گزارش وبلاگ عکس، گروه کوچکی از تفنگداران دریایی تایوانی در ساعات اولیه صبح بر روی یک اسکله دور افتاده می لرزند، در حالی که شورت و ژاکت های نازک خود را پس از یک روز گذراندن در دریا خیس کرده اند و باد سردی در سراسر تنگه تایوان می پیچد.

آموزش های خشن تفنگداران دریایی تایوان

به گزارش وبلاگ عکس، یک مربی در حالی که سربازان دراز و نشست و سایر تمرینات را روی زمین بتنی خشن انجام می دهند، بر سر مردان متحیر فریاد می زند، که چند روزی است به شدت تحت آموزش قرار گرفته اند. آب سرد از شلنگ آن ها را به خود می آورد.

ورود به واحد شناسایی و گشت زنی نخبگان نیروی دریایی تایوان یا ARP، برای افراد ضعیف نیست.

در صورت جنگ با چین، که ادعا می کند جزیره تایوان متعلق به خود است تفنگداران دریایی تایوان می توانند با قایق های کوچک در زیر پوشش شب، مکان های دشمن را شناسایی کنند. از گروه 31 نفری که دوره 10 هفته ای را آغاز کردند، تنها 15 نفر دوره را به انتها رساندند و هفته انتهای در پایگاه گسترده نیروی دریایی Zuoying در جنوب تایوان آخرین آزمایش را سپری کردند.

فو یو، 30 ساله پس از انتها دوره آموزشی گفت: من از مرگ نمی ترسم. این وظیفه یک سرباز است، کاری که ما باید انجام دهیم.

در طول شش روز و پنج شب، داوطلبان برای ورود به ARP باید همه چیز را از راهپیمایی های طولانی تا ساعت ها در آب، با فریاد های مداوم از طریق مربیان خود تحمل کنند. آن ها بسیاری از وقت خود را در دریا یا استخر های شنا می گذرانند، یاد می گیرند چگونه نفس خود را برای مدت طولانی حبس کنند و شنا با تجهیزات کامل رزمی و نفوذ به سواحل از دریا را می آموزند.

هر شش ساعت یک ساعت استراحت دارند. در آن زمان، آن ها باید غذا بخورند، تحت مراقبت پزشکی قرار گیرند و بخوابند. آن ها ممکن است فقط پنج دقیقه بخوابند، روی زمین زیر پتو های سبز روشن جمع شده و با صدای سوت های بلند از خواب بیدار شوند.

یکی از مسئولان آموزش می گوید: هدف این است که به سربازان اراده ای آهنین بدهیم تا ماموریت خود را انجام دهند.

وو یو وی، 26 ساله، گفت که تکمیل این دوره را یک چالش شخصی می داند. او گفت: سخت ترین بخش زمان، عدم استراحت، تنها 15 دقیقه برای استفاده از توالت، خوردن یک جرعه آب قبل از رفتن به بخش بعدی بود. چند روز اول طاقت فرسا است و بعد عادت می کنی. باید به اراده و اراده خود تکیه کنی.

مربی چن شولیه، 26 ساله، گفت: همه داوطلبانه اینجا هستند، هیچ کس مجبور نیست. به همین دلیل است که ما با آن ها بسیار تند هستیم. شما نمی توانید به سادگی حاضر شوید و در آموزش شرکت کنید.

منبع: فرارو

به "آموزش های خشن تفنگداران دریایی تایوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش های خشن تفنگداران دریایی تایوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید