ادامه خط متروی قم توجیه پذیری و ظرفیت مسافر بهتری دارد

به گزارش وبلاگ عکس، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم با اشاره به اینکه فاز های بعدی متروی قم در حال بررسی هستند گفت: ادامه خط مترو توجیه پذیری و ظرفیت مسافر بهتری دارد.

ادامه خط متروی قم توجیه پذیری و ظرفیت مسافر بهتری دارد

ابراهیم معتمدی با اشاره به آخرین شرایط پروژه متروی قم، مطرح نمود: در حوزه متروی قم دو موضوع اصلی تأمین واگن و اصلاح قرارداد وجود داشت و با پیگیری های اجرا شده با موضوع مدیریت ارشد استان توانستیم قرارداد مترو را اصلاح و این قرارداد را به روز کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم با اشاره به تلاش های انجام گرفته برای تکمیل فاز اول مترو، شرح داد: در حال حاضر نیز این فاز بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

او در خصوص بحث تأمین واگن نیز مطرح نمود: در این راستا نیز چندین جلسه برگزار شده و در حال حاضر مجموعه مدیریت شهری در حال رایزنی برای خرید واگن از شرکتی که بتوانند تا خاتمه سال واگن ها را تحویل دهد، هستند.

معتمدی در خاتمه شرح داد: یکی از ایستگاه های خط 2 متروی قم با قطار سریع السیر تهران-قم-اصفهان تلاقی دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم با اشاره به اینکه فاز های بعدی مترو نیز در حال بررسی هستند،یادآورشد: ادامه خط مترو توجیه پذیری و ظرفیت مسافر بهتری دارد که درنتیجه در پی آن هستیم که از ظرفیت بخش خصوصی نیز در این راستا استفاده کنیم.

وبلاگ عکس قم قم

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ادامه خط متروی قم توجیه پذیری و ظرفیت مسافر بهتری دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه خط متروی قم توجیه پذیری و ظرفیت مسافر بهتری دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید