افتتاح کتابخانه تخصصی کودک و نوجوانان فرهنگسرای رسانه

به گزارش وبلاگ عکس، مهدی شکیبایی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران ، از افتتاح کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان در فرهنگسرای رسانه اطلاع داد و گفت: این کتابخانه با هدف توجه ویژه به رده سنی کودک و نوجوان و تشویق آنان به کتاب و کتابخوانی در فرهنگسرای رسانه افتتاح می گردد.

افتتاح کتابخانه تخصصی کودک و نوجوانان فرهنگسرای رسانه

وی افزود: کتابخانه تخصصی دکتر معتمدنژاد فرهنگسرای رسانه با دارا بودن منابع غنی و کتاب های تخصصی در موضوع رسانه در بخش های مختلف امانات، سالن مطالعه کودک و نوجوان و بخش مرجع فعالیت دارد. هم اکنون با ایجاد بخش تخصصی ویژه کودک و نوجوان در این کتابخانه، این مکان برای رده سنی مذکور نیز قابل استفاده خواهد بود. این کتابخانه که از سال 1388 فعالیت دارد، دارای منابع متعددی در حوزه سواد رسانه ای، رسانه های جمعی، علوم ارتباطات، روابط عمومی و ... است.

وی درباره منابع موجود در این کتابخانه گفت: به همت فرهنگسرای رسانه و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نزدیک به 1000 جلد کتاب نو در حوزه های مرتبط با کودک و نوجوان به کتابخانه اضافه شده است. فضایی بالغ بر 50 متر نیز به این بخش اختصاص داده شده تا میزبان بچه ها و نوجوانان باشد.

رئیس فرهنگسرای رسانه تاکید نمود: این کتابخانه ظرفیت پذیرایی از 40 کودک و نوجوان را دارد و کتاب های مربوط به کودک و نوجوان را نیز در اختیار آنان قرار می دهد. شکیبایی درباره راه اندازی این کتابخانه گفت: آیین افتتاح کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان دکتر معتمدنژاد فرهنگسرای رسانه همزمان با روز خبرنگار برگزار می گردد. در این مراسم جمعی از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه حضور خواهند داشت و در حضور آنان این اتفاق مبارک رقم خواهد خورد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "افتتاح کتابخانه تخصصی کودک و نوجوانان فرهنگسرای رسانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح کتابخانه تخصصی کودک و نوجوانان فرهنگسرای رسانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید