الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی زمینه خدمت به مردم را فراهم کرده است

به گزارش وبلاگ عکس، استاندار خراسان رضوی گفت: الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی زمینه خدمت به مردم را فراهم کرده است و انتظار می رود همه مدیران و فعالان اقتصادی در این راستا تلاش کنند.

الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی زمینه خدمت به مردم را فراهم کرده است

به گزارش خبرنگار از ، علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی در جلسه بررسی عملکرد سامانه رصد اقدامات تعیین های اقتصاد مقاومتی و پروژه های الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی استان که در دفتر استاندار برگزار شد، گفت: فعالیت هایی که تا به امروز با همدلی و همراهی همه ارکان حاکمیت در قالب الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی اجرایی شده، کار کمی نیست.

او ادامه داد: تردید نکنید که الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی و فعالیت تعیین های اقتصاد مقاومتی موجب خدمت به مردم خواهد شد چراکه این اقدام، یک حرکت کاملا علمی و تجربه شده است.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه در مقام خدمت به مردم نباید به حاشیه ها پرداخت، اضافه نمود: به عنوان استاندار اگر بخواهم به دنبال مسائل حاشیه ای باشم، وقت خودم را صرف مسائلی کرده ام که هیچ نتیجه ای در پی نخواهد داشت درصورتی که مردم ما را انتخاب کرده اند تا کار آن ها را تسهیل و مسائل شان را مرتفع کنیم.

رزم حسینی اضافه نمود: تکلیف قانونی برنامه ششم توسعه برای رشد 8 درصدی سرمایه گذاری در استان با 20 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در سال محقق می شود درحالی که این میزان سرمایه گذاری برای خراسان رضوی عدد زیادی نیست و باید بیش از این تلاش کرد.

/ف.ش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی زمینه خدمت به مردم را فراهم کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی زمینه خدمت به مردم را فراهم کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید