ال گور: ترامپ به عنوان رئیس جمهور شکست خورد

به گزارش وبلاگ عکس، معاون رئیس جمهور سابق آمریکا در مصاحبه ای گفت که دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور شکست خورد و هشدارها را نادیده گرفت.

ال گور: ترامپ به عنوان رئیس جمهور شکست خورد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ عکس، ال گور معاون رئیس جمهور سابق آمریکا روز پنجشنبه واکنش دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به همه گیری ویروس کرونا را مورد انتقاد قرار و هشدار داد که با توجه به اقدام برخی ایالت ها در لغو محدودیت ها، این کشور در معرض خطر قرار گرفته است.

وی که با شبکه خبری سی ان ان مصاحبه می کرد، گفت: من فکر می کنم که در خطر بزرگی قرار داریم. ما شاهد بازگشایی ایالت ها هستیم و به نظر می رسد که رئیس جمهور دوباره در حال تفکرات جادویی است. دو ماه پیش بود که یک روز وی گفت کرونا به صورت جادویی ناپدید خواهد شد.

معاون رئیس جمهور سابق آمریکا گفت: وی (ترامپ) به عنوان رئیس جمهور و به خصوص در این چالش شکست خورد و هشدارها را نادیده گرفت.

ال گور با اشاره به کمبودها و نیاز ایالت های مختلف این کشور به تجهیزات پزشکی و حفاظتی و تعلل دولت فدرال در تامین این تجهیزات گفت: من کارهایی که وی انجام می دهد را می بینم و این کارها کاملا بر خلاف آن چیزی است که آمریکا در شرایط کنونی به آن نیاز دارد.

آخرین آمارها حاکی از آن است که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به بیش از یک میلیون و 295 هزار نفر و قربانیان نیز به بیش از 77 هزار نفر رسیده اند.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ال گور: ترامپ به عنوان رئیس جمهور شکست خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ال گور: ترامپ به عنوان رئیس جمهور شکست خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید