به جریان اصولگرایی نزدیک تریم، در پی نفی تمامی اقدامات و کوشش های جریان اصلاح طلب نیستیم

به گزارش وبلاگ عکس، خبرگزاری خبرنگاران- اقراریان گفت: به جریان اصولگرا نزدیک تر هستیم اما این بدان معنی نیست که به جریان اصوگرایی نقدی نداشته باشیم و از سوی دیگر در پی نفی تمامی اقدامات و کوشش های جریان اصلاحطلب نیستیم.

به جریان اصولگرایی نزدیک تریم، در پی نفی تمامی اقدامات و کوشش های جریان اصلاح طلب نیستیم

گروه سیاسی؛ زینب میرآخوری: مهدی اقراریان دبیرکل حزب نسل نو و عضو شورای شهر تهران در اولین نشست خبری خود که عصر امروز برگزار گردید، در پاسخ به خبرنگار احزاب وبلاگ عکس پیرامون ارتباط با احزاب گفت: تمامی احزابی که به قانون اساسی جمهوری اسلامی اعتقاد دارند و احترام می گذارند را به رسمیت می شناسیم و با آنها تعامل و گفت و گو خواهیم داشت.

وی اضافه نمود: باورمان این است که تفاوت حزب نسل نو عبور از دسته بندی های نسل اول و نسل دوم است. اگر نحوه شکل گیری جریانات و دسته بندی های سیاسی، چپ و راست و اصولگرا و اصلاحطلب را آنالیز کنیم مشاهده خواهیم کرد که تمام این تقسیم بندی ها برخواسته از یک اختلاف نظرهای نسل اولی و نسل دومی در انقلاب است و این در حالی است که ما نسل نو را یک حزب نسل سومی می دانیم که برای تربیت و کادرسازی نسل سوم سیاست مداران به میدان آمده است بنابراین تفاوت ما عبور از همین دسته بندی های رایج است. هرچند می دانیم جا انداختن این باور در فضای دوقطبی کنونی کار دشواری است اما ما امروز در پی یک نتیجه بلند مدت هستیم و آن شکل گیری گام دوم در کشور است.

اقراریان در ادامه توضیح داد: ما یک حزب نسل سومی هستیم اما از نظر نگاه و مبانی و نظر به جریان اصولگرا نزدیک تر هستیم اما این بدان معنی نیست که به جریان اصوگرایی نقدی نداشته باشیم و از سوی دیگر در پی نفی تمامی اقدامات و کوشش های جریان اصلاحطلب نیستیم.

دبیرکل حزب نسل نو با بیان اینکه اصلاح جامعه و ساخت تمدن نوین اسلامی را به عنوان شعار خودمان انتخاب نموده ایم، اضافه نمود: امیدواریم در ادامه راه به آنچه که می گوییم بتوانیم عمل کنیم و باورمان این است که آرمان های انقلاب اسلامی و قانون اساسی این ظرفیت را ایجاد نموده است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "به جریان اصولگرایی نزدیک تریم، در پی نفی تمامی اقدامات و کوشش های جریان اصلاح طلب نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به جریان اصولگرایی نزدیک تریم، در پی نفی تمامی اقدامات و کوشش های جریان اصلاح طلب نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید