بیش از 5 هزار خدمت صادراتی به شرکت های دانش بنیان ارائه شد

به گزارش وبلاگ عکس، تا به امروز کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توانسته 5 هزار و 339 خدمت به متقاضیان صادرات شرکت های دانش بنیان ارائه کند.

بیش از 5 هزار خدمت صادراتی به شرکت های دانش بنیان ارائه شد

به گزارش گروه فناوری وبلاگ عکس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حضور دستاورد های فناورانه دانش بنیان های کشور در بازار های جهانی موضوعی خوشایند و هدف بزرگی برای همه شرکت هایی است که به این حوزه ورود نموده اند و قصد ادامه حیات دارند. سفره گسترده ای که می تواند توانایی ها و ظرفیت های دانشی این شرکت ها را به رخ جهان بکشد.

دروازه های جهانی برای ورود محصولات دانش بنیان فضایی مناسب برای توسعه بازار محصولات و خدمات دانش بنیان است. جایی که می تواند این خدمات را به جهان معرفی کند.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم در این میان به عنوان یکی از نهاد های حامی زیست بوم فناوری و نوآوری در کوشش است تا راستا ورود این دستاورد ها به بازار جهانی را تسهیل کند.

کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم یکی از نهاد های پیشرو در این حوزه است و تا به امروز توانسته 5 هزار و 339 خدمت به متقاضیان ارائه کند. خدماتی که بازار جهانی محصولات و خدمات دانش بنیان را توسعه داده است.

خدمات تسهیل کننده فرآیند صادرات کالا ها و همچنین آموزش و مشاوره شرکت ها در حوزه صادرات از جمله احتیاج های اساسی شرکت های دانش بنیان است. کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سعی می نماید تا با شناسایی و ارزیابی شرکت های خدماتی فعال در این حوزه، خدماتی با کیفیت و اثربخش در جهت توسعه توان صادراتی شرکت ها ارایه کند.

خدمات حمایتی کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری به شرکت های دانش بنیان، خلاق و واسطه های صادراتی (شرکت های مدیریت صادرات، پایگاه های صادراتی، کارگزاران تجاری برون مرزی) ارائه می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بیش از 5 هزار خدمت صادراتی به شرکت های دانش بنیان ارائه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 5 هزار خدمت صادراتی به شرکت های دانش بنیان ارائه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید