ترامپ: من خودم یک تیم هستم!

به گزارش وبلاگ عکس، رئیس جمهور آمریکا لزوم تشکیل یک تیم حمایتی برای دفاع از وی علیه تحقیقات استیضاح به رهبری دموکرات های مجلس نمایندگان را رد کرد.

ترامپ: من خودم یک تیم هستم!

به گزارش وبلاگ عکس، به نقل از پایگاه هیل، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به وبلاگ عکس در مقابل کاخ سفید گفت: من هیچ تیمی ندارم. همه درباره تیم صحبت می نمایند. من به شخصه یک تیم هستم. من هیچ کار اشتباهی انجام نداده ام.

این اظهارات به عنوان بخشی از جنجال طولانی مدت علیه تحقیقات استیضاح مطرح شد؛ تحقیقاتی که ترامپ آن را به عنوان یک توافق ساختگی حول محور تماس تلفنی اش با رئیس جمهور اوکراین محکوم کرد.

وی همچنین گفت: اگر نتیجه ای از این تحقیقات حاصل گردد کشور را به یک رکود مالی خواهد کشاند.

ترامپ ضمن زیر سوال بردن اینکه چطور دموکرات ها می توانند یکی از پیروز ترین روسای جمهوری آمریکا را استیضاح نمایند، گفت: به نظر من اگر این پیگیری موهومات ساختگی که دموکرات ها آن را به راه انداخته اند نتیجه ای داشته باشد شما شاهد یک رکود و کسادی خواهید بود که آمریکا هرگز چنین چیزی را به خود ندیده است.

دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات استیضاحی را در مورد اتهاماتی دال بر اینکه ترامپ با تحت فشار گذاشتن دولت کی یف برای تحقیق از رقیب سیاسی داخلی اش از قدرت اش سوءاستفاده نموده به راه انداختند. تاکنون چندین تن از مقامات سابق دولت واشنگتن در جریان این تحقیقات شهادت داده اند؛ شهادت هایی که علیه ترامپ بوده اند. تأکید ترامپ بر اینکه وی به یاری بیشتر برای مبارزه با تحقیقات استیضاح احتیاج ندارد در حالی مطرح شد که بسیاری از اعضای حزب جمهوری خواه نسبت به فقدان یک پیغام هماهنگ شده کاخ سفید در مورد این موضوع ابراز خشم و عصبانیت کردند.

کاخ سفید بارها لزوم تشکیل یک اتاق جنگ برای مبارزه با استیضاح را کم اهمیت جلوه داده و تأکید نموده که ترامپ مرتکب هیچ کار اشتباهی نشده است.

استفانی گریشام سخنگوی کاخ سفید روز پنج شنبه گفته بود ما نهایت کوشش مان را انجام می دهیم، ارائه پیغام های صادقانه کار دشواری نیست اما رئیس جمهور هیچ کار اشتباهی انجام نداده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ترامپ: من خودم یک تیم هستم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: من خودم یک تیم هستم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید