تغییرات مهم ساپینتو برای دربی؛ ورود 4 بازیکن به ترکیب برای شکست پرسپولیس

به گزارش وبلاگ عکس، محتمل است ریکاردو ساپینتو در بازی استقلال برابر پرسپولیس چند تغییر مهم در ترکیب تیمش ایجاد کند.

تغییرات مهم ساپینتو برای دربی؛ ورود 4 بازیکن به ترکیب برای شکست پرسپولیس

به گزارش وبلاگ عکس سهم استقلال از بازی با طرفدار 6 گل بود و تیم حریف با همه کوشش هایی که در جریان بازی برای نزدیک شدن به دروازه آبی ها داشت، تنها یک بار به گل رسید. اما این نتیجه سبب نمی گردد که ترکیب استقلال در بازی با پرسپولیس همانی باشد که در مصاف با تیم ساکت الهامی بود.

اولین تغییر محتمل بازگشت رافائل سیلوا و کوین یامگا به ترکیب تیم استقلال است. دو بازیکنی که در بازی با طرفدار به علت محرومیت در ترکیب تیم قرار نگرفتند و پیش از این جزء مهره های اصلی ریکاردو ساپینتو بشمار می رفتند. بازگشت این دو به ترکیب تیم یک حسن دیگر هم دارد، اینکه توانمندی استقلال را در دفع ضربات ایستگاهی بیشتر می نماید. به خصوص که یکی از ایده های اصلی تیم پرسپولیس برای گلزنی به استقلال استفاده از ضربات ایستگاهی است که در بازی رفت دو بار رخ داد.

شاید دو تغییر دیگر را هم در ترکیب تیم استقلال برای دربی ببینیم. امیر ارسلان مطهری چند هفته ای است که در نوک خط حمله استقلال با همه کوشش هایی که داشته پیروز به گلزنی نشد. این موضوع در نیمه نخست بازی با طرفدار هم تکرار شد تا جایی که ریکاردو ساپینتو تصمیم گرفت در 45 دقیقه دوم از پیمان بابایی بهره ببرد که این تعویض به سود استقلال تمام شد و در نیمه دوم 6 بار به گل رسید. بعد از این اتفاق کاملا طبیعی است ریکاردو ساپینتو همچون دیدارهای ابتدای فصل یک بار دیگر به استفاده از پیمان بابایی در نوک خط حمله وسوسه گردد. دیگر تغییر احتمالی ترکیب استقلال استفاده از مهدی مهدی پور به جای آرش رضاوند است. بازیکنی که چند هفته ای است با مچ مصدوم و به زور آمپول بازی می نماید و اگر قرار باشد، به خاطر این مصدومیت کیفیت لازم را در مهمترین بازی نداشته باشد احتمالا جای خود را به مهدی مهدی پور خواهد داد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تغییرات مهم ساپینتو برای دربی؛ ورود 4 بازیکن به ترکیب برای شکست پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات مهم ساپینتو برای دربی؛ ورود 4 بازیکن به ترکیب برای شکست پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید