دلیل مصدومیت های سریالی استقلال چیست؟

به گزارش وبلاگ عکس، با مصدومیت دیاباته و دوری سه هفته ای این بازیکن از همراهی استقلال، باز ابهامات مختلفی در خصوص چرایی مصدومیت بازیکنان استقلال مطرح شده است.

دلیل مصدومیت های سریالی استقلال چیست؟

به گزارش وبلاگ عکس، استقلال این روزها، باز هم با مشکل مصدومیت بازیکنان مهم تیمش روبرو شده است. در حالی که آبی پوشان پایتخت بازی های مهم و قابل توجهی را در پیش دارند، مصدومیت این بازیکنان باعث شده کادر فنی این تیم برای بازی های آینده دچار مشکل شود.

شیخ دیاباته در اواسط تمرین روز یکشنبه، به دلیل احساس درد در عضله پای خود به تمرین ادامه نداد و این مساله باعث شد این بازیکن برای انجام فرآیند درمانی در اختیار کادر پزشکی قرار بگیرد و در نهایت مشخص شد که این بازیکن سه هفته قادر به همراهی تیمش نخواهد بود 4 بازی آینده این تیم را در رقابت های لیگ برتر از دست خواهد داد.

سیاوش یزدانی از دیگر مصدومان استقلال است که پیش از بازی برابر فولاد در تمرینات تیم دچار مصدومیت شد و همچنان بازگشت این بازیکن به جمع آبی پوشان مشخص نیست و باید دید کادر پزشکی به این بازیکن مجوز بازی می دهد. از طرفی دیگر، فرشید اسماعیلی در بازی برابر فولاد دچار مصدومیت شد و از همراهی تیمش برابر ماشین سازی محروم بود و با توجه به مصدومیتش، به بازی برابر پیکان هم نرسید و شرایط او هم برای بازی هفته پنجم رقابت های لیگ برتر نامشخص است.

البته بازهم مصدومیت دست از سر استقلال برنداشت و مسعود ریگی از ناحیه کتف دچار مصدومیت شد و به بیمارستان منتقل شد. در ادامه کتف این بازیکن جا انداخته شد و جهت مراقبت های بیشتر، ریگی قرار شد تا یک روز در بیمارستان بستری شود و دکتر مهدی سیاهپوش پزشک استقلال هم جهت کنترل شرایط این بازیکن در بیمارستان حضور دارد.

آرش رضاوند نیز یکی دیگر از مصدومان استقلال در بازی برابر پیکان بود که به نظر نمی رسد آسیب دیدگی او برای استقلال دردسرساز شود و این بازیکن می تواند به جمع آبی پوشان پایتخت بازشود.

بدنسازی نامناسب یا چمن نامرغوب؟

تیم فوتبال استقلال در این روزها غیر از مشکل بازیکنان مصدومیت، با بحران زمین چمن روبرو شده و به خاطر این مساله مسائل فراوانی را تجربه کرده است. این احتمال می رود که مصدومیت استقلال ها به خاطر زمین تمرین نامناسب و نبود کیفیت چمن های انتخاب شده باشد. این احتمال هم دور از ذهن نمی تواند باشد که باشگاه استقلال به خاطر شرایط نامطلوب زمین تهرانسر، روز دوشنبه به زمین مجموعه ورزشی انقلاب بازگشت تا شاهد مصدومیت دیگری نباشد. این درحالی است احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال درباره شرایط زمین تمرین آبی پوشان پایتخت اظهار کرد: زمین تهرانسر امکانات و چمن خوبی دارد و می توانیم بگوییم با دریافت این زمین تمرین، باشگاه استقلال در خصوص زمین تمرین دیگر مسئله ای ندارد. ما سه زمین تمرین را در اختیار داریم اما اولویت ما استفاده از زمین تمرین تهرانسر است.

مساله دیگری که می توان آن را مورد بررسی قرار داد، مسائل بدنسازی تیم است. آبی پوشان پایتخت به خاطر مسائلی که قبل از آغاز لیگ داشتند، نسبت به سایر تیم ها تمرینات خود را دیرتر آغاز کردند و این مساله باعث شد که بدنسازی ایده آلی در تیم صورت نگیرد. تاخیر یک هفته ای آغاز رقابت های لیگ برتر هم برای آبی ها کارساز نبود و استقلال آن موقع با چند بازیکن مبتلا به کرونا روبرو شد تا مسائل این تیم بیشتر از قبل شود و آمادگی بازیکنان روز به روز به تاخیر بیفتد.

این اتفاقات را می توان به دلایل مصدومیت های سریالی استقلال افزود و باید دید با توجه به شرایطی که استقلال تجربه می کند، چه سرنوشتی در انتظار آبی پوشان پایتخت است و آیا قرار است به تعداد آبی پوشان مصدوم اضافه شود یا قرار است اتفاقات دیگری رقم بخورد.

البته از محل برگزاری دیدار دو تیم استقلال و پیکان هم نباید گذشت و عدم کیفیت ایده آل چمن استادیوم شهر قدس هم باعث شد تا تعداد مصدومان استقلال بیش از پیش بشود. در همین رابطه آرش رضاوند که یکی از مصدومان این بازی بود، درباره چمن استادیوم شهر قدس گفت: زمین گل آلود بود و به همین دلیل شرایط برای ما سخت شده بود. در کل زمین شهدای شهر قدس به درد بازی های لیگ برتر نمی خورد.

همچنین داریوش شجاعیان از شرایط چمن استادیوم شهر قدس ناراضی بود و اظهار کرد: وضع خیلی خراب است و این زمین در شان لیگ برتر نیست. مسوولان باید به این موضوع رسیدگی کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دلیل مصدومیت های سریالی استقلال چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل مصدومیت های سریالی استقلال چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید