شناسه ملی 38 فدراسیون ورزشی تعلیق شد

به گزارش وبلاگ عکس، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نامه ای به وزیر ورزش و جوانان گفت که شناسه 38 فدراسیون ورزشی تعلیق شده است. در این نامه که به امضای صفدر کشاورز معاون امور اسناد و رئیس هیئت ماده 9 آیین نامه رسیده است، اعلام شده است که با عنایت به تصمیم اعضای هیئت ماده 9 آیین نامه پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی مورخ 30 بهمن 1401 و در راستای اجرای ماده 7 آیین نامه یادشده مبنی بر ضرورت به روزرسانی اطلاعات اشخاص حقوقی و ارسال ابلاغیه فوق و عدم وصول پاسخ در مهلت مقرر، تمامی شناسه های 38 فدراسیون تا به روزرسانی اطلاعات تعلیق شد.

شناسه ملی 38 فدراسیون ورزشی تعلیق شد

در بخشی دیگر از این نامه آمده است: با آنالیز به عمل آمده در پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی، مشاهده شده که بسیاری از فدراسیون های ورزشی کماکان در قالب مؤسسه غیرتجاری ثبت شده اند و احتیاج به آنالیز و اتخاذ تصمیم آن مجموعه جهت انتقال به پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی دارند.

شناسه ملی، شماره ای اختصاصی است که دریافت آن برای اشخاص حقوقی از جمله فدراسیون ها لازم است. این شماره برای اشخاص حقیقی همان کد ملی و برای اشخاص حقوقی، شناسه ملی است. شناسه ملی، عددی 11رقمی است که در آگهی تأسیس شرکت یا مؤسسه درج می گردد. با شناسه ملی، احراز هویت شخص حقوقی در مراجع قانونی و ثبت اطلاعات هویتی امکان پذیر می گردد.

منبع: فرارو

به "شناسه ملی 38 فدراسیون ورزشی تعلیق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسه ملی 38 فدراسیون ورزشی تعلیق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید