منچسترسیتی 1 - لیورپول 1؛ تساوی، حاصل تقابل سرمربیان نابغه

به گزارش وبلاگ عکس، خبرگزاری خبرنگاران- حساس ترین بازی هفته هشتم رقابت های لیگ برتر انگلیس بین دو تیم منچسترسیتی و لیورپول به اتمام رسید و در خاتمه این مسابقه با نتیجه 1-1 خاتمه یافت.

منچسترسیتی 1 - لیورپول 1؛ تساوی، حاصل تقابل سرمربیان نابغه

به گزارش وبلاگ عکس، منچسترسیتی و لیورپول که در طی سال های اخیر همواره حساس ترین دیدار فصل را برگزار کرده اند، امشب در اتحاد اولین رویارویی خود را در فصل جدید پشت سر گذاشند. در شبی که دی بروین نتوانست پنالتی خود را به گل تبدیل کند، بازی با تساوی به اتمام رسید. نتیجه ای که لبخند را روی لب های سایر بالانشینان نشاند.

در حالیکه مسابقه متعادل و با برتری نسبی لیورپول دنبال می شد، برخورد سادیو مانه با کایل واکر درون محوطه جریمه منچسترسیتی باعث شد که داور نقطه پنالتی را به سود قرمزهای آنفیلد نشان دهد. محمد صلاح پشت توپ ایستاد و پیروز شد دروازه ادرسون را باز کند تا لیورپول 1-0 جلو بیفتد.

در دقیقه 25 اشتباه بازیکنان لیورپول رحیم استرلینگ را در موقعیت تک به تک قرار داد. با این حال ضربه خود خواهانه این ستاره انگلیسی بعد از برخورد به آلیسون بکر در دهانه دروازه توسط جوئل ماتیپ برگردانده شد. در دقیقه 31 منچسترسیتی توانست گل تساوی بخش را وارد دروازه لیورپول کند. پاس کوین دی بروین برای گابریل ژسوس و چرخش فوق العاده این بازیکن او را در موقعیتی تک به تک با آلیسون بکر قرارداد و ستاره برزیلی توانست با ضربه ای دقیق دروازه هم وطنش را باز کند تا کار 1-1 شود.

چند ثانیه بعد سیتی می توانست گل بعدی را هم وارد دروازه لیورپول کند اما شوت محکم کوین دی بروین با فاصله ای بسیار اندک از کنار دروازه عبور کرد.

در دقیقه 39 ارسال کوین دی بروین درون محوطه جریمه به دست آمد برخورد کرد. داور در ابتدا خطا تشخیص نداد اما بعد از مراجعه به VAR نقطه پنالتی را نشان داد. خود ستاره بلژیکی پشت توپ ایستاد اما با یک ضربه بد پنالتی را به بیرون زمین زد.

لیورپول چند لحظه بعد می توانست سیتی را مجازات کند و گل دوم را هم به ثمر برساند اما ضربه الکساندر آرنولد از زاویه تقریباً بسته و طی دو مرحله توسط ادرسون مهار شد. در ادامه نیمه اول نیز کار متعادل دنبال شد تا دو تیم با همان تساوی 1-1 راهی رختکن شوند. در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم لیورپول می توانست روی اشتباه عجیب ادرسون به گل دست پیدا کند اما ضربه آرام دیگو ژوتا در اختیار گلر برزیلی منچسترسیتی قرار گرفت.

در دقیقه 55 گابریل ژسوس می توانست گل دوم خود و منچسترسیتی را به ثمر برساند اما ضربه سر این بازیکن روی ارسال فوق العاده ژائو کانسلو با فاصله ای بسیار کم از کنار دروازه عبور کرد. در ادامه مسابقه شرایط به شکل متعادلی دنبال شد و هیچ کدام از دو تیم نتوانستند حمله جدی دیگری را روی دروازه یکدیگر ترتیب دهند. با این حال شاید مهمترین اتفاق نیمه دوم مصدومیت مدافع جوان لیورپول یعنی الکساندر آرنولد بود. همین عملکرد کم افت و خیز نیمه دوم باعث شد که مسابقه در نهایت با همان نتیجه تساوی 1-1 تمام شود و شاید کوین دی بروین، ستاره بلژیکی منچستر سیتی خودش را به خاطر پنالتی از دست رفته در این بازی نبخشد.

شرح گل ها:

منچسترسیتی 0-1 لیورپول؛ محمد صلاح: در دقیقه 12 واکر، مانه را در محوطه جریمه سرنگون کرد و اعلام پنالتی شد. صلاح پشت توپ قرار گرفت و گل نخست را به ثمر رساند.

منچسترسیتی 1-1 لیورپول؛ گابریل ژسوس: در دقیقه 32` پاس دی بروین به ژسوس رسید. مهاجم برزیلی با یک چرخش و ضربه بی نقص، گل تساوی را به ثمر رساند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "منچسترسیتی 1 - لیورپول 1؛ تساوی، حاصل تقابل سرمربیان نابغه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منچسترسیتی 1 - لیورپول 1؛ تساوی، حاصل تقابل سرمربیان نابغه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید