مهلت ثبت نام کنکور تمدید شد

به گزارش وبلاگ عکس، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در کنکور سراسری سال 99 اطلاع داد.

مهلت ثبت نام کنکور تمدید شد

حسین توکلی در گفت وگو با وبلاگ عکس، با اعلام این خبر اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری سال 1399 به منظور پذیرش دانشجو در رشته های با آزمون دوره های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی و پردیس های خودگردان دانشگاه پیغام نور، موسسات آموزشی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته های با آزمون دانشگاه آزاد تا روز یکشنبه، 27 بهمن ماه تمدید شد.

وی تاکید نمود: دفترچه راهنما و اطلاعیه تکمیلی در مورد ثبت نام رشته های با آزمون دانشگاه ها برای سال 1399 به وسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دسترسی است.

توکلی ادامه داد: گزینش دانشجو در رشته های با آزمون کنکور سراسری 99 بر اساس نمره کنکور و سوابق تحصیل (معدل دیپلم)، صورت خواهد گرفت و داوطلبانی که دارای دو مدرک دیپلم هستند، نیز می توانند بر اساس شرایط اعلام شده در دفترچه اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطر نشان کرد: اخذ دیپلم نظام آموزشی جدید 3-3-6، دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش دانشگاهی، دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که تا 31 شهریور 99 اخذ شده باشد، از مدارک مورد احتیاج برای ثبت نام است.

وی یادآور شد: کارت ورود به جلسه رشته های با آزمون کنکور از 9 تیر ماه سال 99 بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد و داوطلبان تا 11 تیر ماه فرصت دارند نسبت به دریافت پرینت کارت خود اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهلت ثبت نام کنکور تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام کنکور تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید