وزیر نفت: 97 درصد جایگاه های سوخت فعال شده اند

به گزارش وبلاگ عکس، تهران (پانا) -وزیر نفت گفت نزدیک به هزار و 400 جایگاه به سامانه کارت هوشمند سوخت متصل شده اند و امیدواریم به تدریج بقیه جایگاه های عرضه به سامانه هوشمند سوخت متصل شوند.

وزیر نفت: 97 درصد جایگاه های سوخت فعال شده اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، جواد اوجی به هنگام دیدار از ستاد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اضافه نمود: هموطنان می توانند با مراجعه به این جایگاه ها بدون مشکل نسبت به تامین نیاز خودروی خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: نزدیک به هزار و 400 جایگاه به سامانه کارت هوشمند سوخت متصل شده اند و امیدواریم به تدریج بقیه جایگاه های عرضه به سامانه هوشمند سوخت متصل شوند.

وزیر نفت گفت: حدود 54 هزار نازل در سراسر جایگاه های عرضه سوخت کشور داریم که عملیات اتصال کامل همه این تعداد مقداری زمان بر است؛ اما با افزایش تیم و فراخوانی که در صنعت نفت داده شده، فکر می کنم تا دو سه روز آینده بی شک همه جایگاه ها به سامانه هوشمند سوخت متصل می شوند.

حمله سایبری به سامانه سوخت گیری در پمپ بنزین ها در روز سه شنبه (4 آبان) باعث ایجاد اختلال و وقفه در عرضه سوخت در پمپ بنزین های کشور شد و با تلاش کارشناسان حوزه مجازی پس از اطلاع از این حمله سایبری عصر روز سه شنبه فعالیت تعدادی از پمپ بنزین ها در کشور آغاز شد. جزئیات این حمله سایبری و منشاء آن نیز در دست بررسی است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "وزیر نفت: 97 درصد جایگاه های سوخت فعال شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر نفت: 97 درصد جایگاه های سوخت فعال شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید