شرایط پروازهای دو فرودگاه تهران در برف پاییزی ، مسافران سفرهای هوایی حتما بخوانند

به گزارش وبلاگ عکس، اکنون شرایط جوی فرودگاه امام خمینی (ره) عادی است و در صورت تداوم بارش برف در تهران، پروازهای دایرکتی (برگشتی) فرودگاه مهرآباد در فرودگاه امام خمینی (ره) پذیرش می شوند.

شرایط پروازهای دو فرودگاه تهران در برف پاییزی ، مسافران سفرهای هوایی حتما بخوانند

وبلاگ عکس - بارش اولین برف پاییزی در تهران شرایط جوی فرودگاه مهرآباد را تغییر داده است و با وجود اینکه تا ساعاتی پیش پروازها در این فرودگاه به حالت عادی برقرار بود اکنون بعضی ایرلاین ها از تاخیر در آغاز پرواز از مبدا تهران خبر می دهند.

اکنون پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر از فرودگاه مهرآباد به مقاصد اردبیل، بیرجند و تبریز و رامسر با تاخیر روبرو است.

یک پرواز شرکت هواپیمایی کیش ایر به مقصد اهواز نیز از فرودگاه مهرآباد تاخیر دارد.

فرودگاه مهرآباد که صبح امروز شنبه 25 آبان ماه از عادی بودن پروازها خبر داده بود در اطلاعیه جدیدی گفت با وجود بارش شدید برف در این فرودگاه، دید خلبانان برای نشست و برخاست هواپیما مناسب است اما با توجه به شرایط جوی حاکم بر بعضی مناطق کشور، تغییر ساعات بعضی پروازها امکان دارد.

این فرودگاه از مسافران خواست تا قبل از عزیمت به مهرآباد، با اطلاعات پرواز (شماره تلفن 199 یا تلفن مستقیم 44665519 یا 44665524) تماس بگیرند.

هم اکنون بیشترین تأخیر و یا لغو در پروازها به دلیل شرایط ناپایدار جوی و بارش باران شدید پاییزی است.

واکنش فرودگاه امام خمینی

علی کاشانی سخنگوی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) نیز به ایرنا گفت: در حال حاضر شرایط جوی در فرودگاه امام خمینی عادی است و هیچ گونه بارشی گزارش نشده است.

وی توضیح داد: فرودگاه امام به عنوان پشتیبان فرودگاه مهرآباد در صورتی که امکان نشست و برخاست در فرودگاه مهرآباد کاهش یابد پروازهای دایرکتی این فرودگاه را پذیرش می کند.

اطلاعیه ایران ایر

روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نیز خبر داده است که با توجه به بارش برف و نامساعد بودن شرایط جوی در تهران، مسافران پیش از عزیمت به فرودگاه با شماره تلفن 02146621888 از آخرین شرایط انجام پروازهای خود باخبر شوند.

ایران ایر امروز به دو مقصد وین و فرانکفورت پروازهای به موقعی داشته است اما هم اکنون پرواز تهران- استانبول این شرکت هواپیمایی با شماره IR719 که قرار بود 12 و 25 دقیقه از امام به استانبول پرواز کند، تاخیر دارد.

اطلاعیه کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر نیز در اطلاعیه ای آورده است که پروازهای فرودگاه جزیره کیش با توجه به مساعد بودن آب و هوای مقصد طبق برنامه پروازی در حال انجام است. اما با توجه به شرایط جوی حاکم بر بعضی مناطق کشور تغییر ساعات بعضی پروازها امکان دارد.

مسافران قبل از عزیمت به فرودگاه با اطلاعات پرواز با شماره تلفن 199 یا تلفن مستقیم فرودگاه مهرآباد 44665519 و 4466552 تماس بگیرند.

اطلاعیه سازمان هواپیمایی

سازمان هواپیمایی کشوری نیز گفت با توجه به شرایط نامناسب جوی و بارش شدید برف و باران در تهران و بعضی مناطق کشور احتمال لغو و یا تاخیر پروازها وجود دارد.

این سازمان از مسافران خواست برای اطلاع از آخرین شرایط پروازهای خود در مسیرهای داخلی با شماره تلفن 199 و پروازهای بین المللی با شماره تلفن 096330 تماس بگیرند.

منبع: چمدان

به "شرایط پروازهای دو فرودگاه تهران در برف پاییزی ، مسافران سفرهای هوایی حتما بخوانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط پروازهای دو فرودگاه تهران در برف پاییزی ، مسافران سفرهای هوایی حتما بخوانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید