ارائه خدمات وزارت خزانه داری آمریکا منوط به نقض حریم شخصی افراد

به گزارش وبلاگ عکس به نقل از انگجت، یک مقام رسمی در وزارت خزانه داری ایالات متحده می گوید با توجه به اعتراض ها و اظهار نگرانی ها، سازمان های تابعه این وزارتخانه در حال بررسی جایگزین هایی برای یک نرم افزار بحث برانگیز تشخیص چهره هستند. اگرچه وی به طور خاص به نگرانی های مربوط به حریم خصوصی در صورت استفاده از نرم افزار شرکت آی دی می اشاره نکرد.

ارائه خدمات وزارت خزانه داری آمریکا منوط به نقض حریم شخصی افراد

الکساندرا لامانا، سخنگوی وزارت خزانه داری در این مورد گفته است: سازمان خدمات درآمد داخلی پیوسته در پی راه هایی برای ایمن تر کردن فرآیند تشکیل پرونده است. ما به اهمیت حفاظت از حریم خصوصی مالیات دهندگان اعتقاد داریم و همچنین اطمینان می دهیم که مجرمان نمی توانند به حساب های مالیات دهندگان دسترسی پیدا کنند.

لامانا با اشاره به فقدان بودجه برای نوسازی این سازمان، همچنین گفت که برای این مجموعه غیرممکن است که ابزاری داخلی برای تشخیص هویت طراحی و ایجاد کند و البته مالیات دهندگان آمریکایی ملزم به ثبت مالیات خود به صورت آنلاین نیستند.

این سازمان از اواخر سال گذشته، کاربران را ملزم به استفاده از فناوری تشخیص چهره شرکت آی دی می برای دسترسی به بخش های خاصی از وب سایت خود کرد. این سازمان از تابستان امسال از افراد می خواهد که قبل از اینکه بتوانند مالیات خود را به صورت آنلاین ثبت کنند، از فناوری تشخیص هویت آی دی می استفاده کنند.

این فرایندی است که مالیات دهندگان را ملزم می کند شناسه دولتی خود، یک کپی از قبض آب و برق و یک عکس سلفی ویدئویی را به این شرکت مستقر در ویرجینیا ارائه دهند. نکته مهم این است که عکس های ارسالی کاربران نزد شرکت آی دی می محفوظ باقی نمی ماند و از آنها برای بررسی عکس های افراد درگیر در فعالیت های جنایت کارانه سازمان یافته و شناسایی این اشخاص استفاده می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ارائه خدمات وزارت خزانه داری آمریکا منوط به نقض حریم شخصی افراد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه خدمات وزارت خزانه داری آمریکا منوط به نقض حریم شخصی افراد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید