جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای پاسخگویی به سوالات دعوت کرد

به گزارش وبلاگ عکس، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران طی نامه ای از رئیس جمهور برای حضور در دانشگاه تهران برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان دعوت کرد.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای پاسخگویی به سوالات دعوت کرد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ عکس، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران طی نامه ای از حسن روحانی، رئیس جمهور برای حضور در دانشگاه تهران برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان دعوت کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون انقلاب اسلامی ایران در مرحله شکوفایی و باروری استعدادهاست و زمان آبدیده شدن و مقاوم شدن خود را سپری می کند. زمانه رشد جوانان مؤمن و انقلابی برای به تحقق رساندن آرمانهای بلند انقلاب و هنگامه جوشش استعدادها و ابتکارهای جوانان برای رساندن بار گران سنگ زمینه سازی حکومت عدل دنیای اسلام به منزل مقصود است. باری که انبیا و اولیای خدا در طول اعصار طولانی تاریخ به دوش کشیدند و در زمانه ما زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی جوانان مؤمن انقلابی به پیروی از امام خویش شانه های خود را به زیر بار این مسئولیت داده اند، مسئولیتی که گرچه سنگین اما مایه عزت و شرف در دنیا و آخرت است.

حال که کشور طلایه دار اسلام در مرحله پختگی و مستحکم شدن در برابر تهدیدات اقتصادی و فرهنگی سلطه گران دنیای قرار گرفته است این جوانان غیرتمند انقلابند که وظیفه دارند وارد میدان مطالبه دائم و هوشیارانه آرمانها شوند و به تحقق اهداف انقلاب کمک کنند.

آقای رئیس جمهور ما، دانشجویان دانشگاه تهران، وظیفه خود می دانیم به کنندگی از ملت ایران، دردها و مسائل مردم را از رئیس جمهورشان مطالبه کنیم و از عملکرد شش ساله شما بپرسیم و شما به عنوان رئیس قوه مجریه این کشور موظفید سخن دانشجویان را که پاره دل ملت هستند، بشنوید و پاسخ دهید.

متاسفانه در سالهای اخیر شاهد حضور نمایشی، تشریفاتی و به دروغ صمیمانه شما در دانشگاه تهران بودیم. بی احترامی بزرگی به دانشجویان است که به دانشگاه بیایید و برای کارکنان و اساتید دانشگاه سخنرانی کنید و حاضر به شنیدن صدای دانشجویان نباشید. مگر صدای دانشجو جز صدای مردم و صدای انقلاب است، مگر دانشجو جز مطالبه خواسته های به حق مردم خواسته دیگری دارد. حال آنکه جنابعالی داعیه انتقادپذیری دارید. آیا عملکرد دولت تان را بی عیب و نقص میدانید؟! یا شنیدن نقدها و پیشنهادات دانشجویان که نخبگان جامعه هستند را ناخوش می دارید؟

در طول دوران ریاست جمهوری تان فقط یکبار در دانشگاه، اجازه صحبت به تشکل ها داده شد و آن هم هر کدام تنها 3 دقیقه یعنی هر تشکل دانشجویی در دولت شما سالی 30 ثانیه حق انتقاد از رئیس جمهور را داشته است.

دانشجویان دغدغه مسائل اساسی کشور را دارند و ذهنی پر از سؤال نسبت به عملکرد دولت تان.

بی تدبیری های اجرا شده در گران کردن بنزین و خسارت های سنگین ناشی از این بی تدبیری ها، عدم نظارت بر بازار مسکن و نقش انفعالی دولت در این زمینه، واگذاری بدون برنامه و نظارت شرکتهای بزرگ صنعتی به بخش خصوصی که حقوق کارگران را ضایع و بخش هایی مهم از صنعت را از کار انداخته است، سستی و کوتاهی در حمایت از تولیدکنندگان داخل و ایجاد رونق در فضای تولید که منجر به تمایل سرمایه دار به سرمایه گذاری بر واردات و یا بازارهای مسکن، ارز، سکه، خودرو و امثال اینها شده است، همه از سوالات دانشجویان است. پس از گذشت 70 ماه از ریاست جمهوری باید پاسخگو باشید. برای حل مسائل و چالشها از دانشگاه کمک بگیرید . راه های حل مسائل کشور در دست نخبگان دانشگاهی است.

ما دانشجویان دانشگاه تهران خواستار حضور شما در دانشگاه تهران و پاسخ دادن به انبوه سوالات اساتید و دانشجویان هستیم.

آقای دکتر روحانی در دانشگاه تهران حضور یابید و پاسخگوی عملکرد هشت ماهه خود در زمینه رونق تولید باشید.

والسلام

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای پاسخگویی به سوالات دعوت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای پاسخگویی به سوالات دعوت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید