فیروز کریمی از ایران مهاجرت کرد؟

به گزارش وبلاگ عکس، بعد از اینکه رضا پرکاس به خاطر نتایج ضعیف، از سرمربیگری صنعت نفت آبادان کنار گذاشته شد، اگرچه نام های زیادی به عنوان گزینه جانشینی او به گوش می رسید، اما در نهایت فیروز کریمی روی نیمکت زردپوشان آبادانی نشست.

فیروز کریمی از ایران مهاجرت کرد؟

این اتفاق تعجب خیلی ها را در پی داشت، اما با توجه به اینکه فیروز کریمی سابقه نجات تیم های در خطر سقوط را در کارنامه داشت و حتی نفت مسجدسلیمان را از افتادن به لیگ یک نجات داد، آبادانی ها را شادمان کرد. فیروز کریمی در همان ابتدای حضورش در آبادان هم در صحبتی که با تیم و باشگاه داشت، به صراحت اظهار داشت صنعت نفت پتانسیل رسیدن به رده های چهارم و پنجم جدول را دارد و می تواند به این جایگاه برسد.

این اتفاقات، باعث شد آبادانی ها امیدوارتر شوند و انتظار روز های خوب را بکشند، اما صنعت نفت در 6 هفته ای که فیروز کریمی سرمربی تیم بود، حتی یک برد هم به دست نیاورد. همین مسأله و البته گلایه های فیروز کریمی از شرایط بدنی بازیکنان و اخراج مربیان خارجی که به عنوان مربی دروازه بان ها و مربی بدنساز فعالیت می کردند، اعضای تیم و باشگاه را نگران کرد. بعد از آن هم خبر رسید فیروز کریمی در پی آوردن بازیکنی به نام ناماعیل کرد است که در فصل گذشته در هیچ تیمی حضور نداشت و آخرین تیم او در لیگ 2 بود. مطرح شدن نام همین بازیکن، مخالفت ها با او را بیشتر کرد، اما بعد از آن خبر های دیگری هم به گوش می رسید. اینکه فیروز کریمی مثل سابق نیست و در تمرینات تمرکز ندارد. حتی بازیکنان معتقد بودند او نمی داند چه کسی به تمرینات می آید و چه کسی غایب است.

همین انتقاد ها به گوش باشگاه هم رسید. باشگاه هم بدون اینکه صحبتی با فیروز کریمی داشته باشد، با مربیان دیگری وارد مذاکره شد تا سرمربی بعدی را انتخاب کند. در همین حین خبر رسید فیروز کریمی در تمرینات غایب است و دیگر حضور ندارد. چند روز از این مسأله گذشت و باز هم خبری از کریمی نشد تا اینکه باشگاه اظهار داشت با استعفای این سرمربی موافقت نموده است. این در حالی بود که کریمی هیچ استعفایی نداده بود و حتی تلفن همراهش را خاموش کرد که صحبتی با باشگاه نداشته باشد. در هر صورت غیبت عجیب کریمی، حاشیه های زیادی در پی داشت. از جمله اینکه با یک برنامه تلویزیونی قرارداد بسته که به عنوان کارشناس حضور داشته باشد و بازی های جام جهانی را کارشناسی کند، اما مسابقات هم برگزار گردید و خبری از حضور کریمی در تلویزیون هم نبود.

سکوت کریمی هم عجیب به نظر می رسید، چون این سرمربی همواره نشان داده حرف برای گفتن زیاد دارد و در رابطه با رفتن و آمدن هایش علت دارد، اما ظاهراً این بار سکوت کریمی علت دیگری دارد و آن هم حضور نداشتن در ایران است.

گفته می گردد فیروز کریمی مدتی است که خانه و خانواده اش را به ترکیه برده و در آنجا زندگی می نماید. در این رابطه خبر های جالبی هم شنیده می گردد و آن هم اینکه فیروز کریمی با یاری مصطفی دنیزلی در کوشش برای تأسیس آموزشگاه فوتبال است و بزودی آن را فعال خواهد نمود. در واقع آموزشگاه فوتبال مورد نظر، همکاری مشترک فیروز کریمی و مصطفی دنیزلی را به همراه خواهد داشت و این 2 سرمربی باتجربه ایرانی و ترک تبار قرار است به این صورت با هم شراکت نمایند. مربیانی که در مقطعی راهنمایی 2 تیم بزرگ مرکز یعنی استقلال و پرسپولیس را به عهده داشتند، اما حالا قرار است همکار و شریک باشند و با هم آموزشگاه فوتبال راه اندازی نمایند، آن هم در استانبول.

منبع: ایران ورزشی

منبع: فرارو

به "فیروز کریمی از ایران مهاجرت کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیروز کریمی از ایران مهاجرت کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید