مهران غفوریان دنبال نیسان دوید و سکته کرد

به گزارش وبلاگ عکس، یکی از پزشکان معالج مهران غفوریان، دویدن این بازیگر دنبال نیسان را دلیل سکته قلبی او بیان کرد.

مهران غفوریان دنبال نیسان دوید و سکته کرد

به گزارش ایسنا، مهران غفوریان، بازیگر که در هفته های اخیر در سریال هایی، چون خاتون و نیسان آبی ـ از تولیدات شبکه نمایش خانگی ـ ایفای نقش می کرد، دوشنبه، 26 مهر ماه دچار سکته شد و یک روز بعد تحت عمل جراحی قلب باز نهاده شد که خوشبختانه با موفقیت آمیز بودن عمل و گذراندن دوران نقاهت پس از جراحی، از بیمارستان مرخص شد و ادامه دوران بهبودی پس از عمل جراحی را در منزل سپری می نماید.

پزشک مهران غفوریان در ویدئویی که قبل از مرخص شدن این بازیگر از بیمارستان به وسیله خبرگزاری صداوسیما منتشر شده، شرح داده است: مهران مسافتی را دنبال نیسان می دود؛ کسی که سه رگ قلبش گرفته است و در حین دویدن دنبال نیسان دچار حمله قلبی می گردد، می توانست همان جا ایست قلبی هم کند و تمام. ایشان فعالیت فیزیکی و ورزشی اصلا نباید داشته باشد و دو هفته کلا استراحت مطلق است.

غفوریان نیز پیش از ترخیص از بیمارستان گفت: می خواهم تشکر کنم از دعای همه مردم. من واقعا خیلی خوشحالم از اینکه زنده ماندم و این همه عشق را دیدم. بچه های بیمارستان قلب جماران من را برگرداندند و خواست خدا بود. خوشحالم این همه عشق و دعا را دیدم. هر کسی را دیدم گفت مادرم تا صبح برایت دعا کرد. نوکر امام حسین (ع) هستم. اسمش را در آمبولانس آوردم و گفتم یا امام حسین (ع) من دارم سوار آمبولانس می شوم باقی اش را دست خودت سپردم و به خوب کسی هم سپردم.

این هنرمند که در روز های اخیر مشغول بازی در سریال طنز نیسان آبی بود، با بیان اینکه وقتی به بیمارستان جماران رسیده در اورژانس و در حیاط سکته نموده است، با لحنی طنز اضافه کرد: قول می دهم از این قلب آکبندم خوب استفاده کنم. دوباره از اول با قلب جدیدم همه تان را دوست دارم و نوکری تان را می کنم.

منبع: فرارو

به "مهران غفوریان دنبال نیسان دوید و سکته کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهران غفوریان دنبال نیسان دوید و سکته کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید