هادی ساعی: ممکن است کرونا مسابقات المپیک را تحت تأثیر قرار دهد

به گزارش وبلاگ عکس، هادی ساعی پس از جلسه با وزیر ورزش گفت: امروز اولین جلسه هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک با سلطانی فر بود که قرار شد از این به بعد به طور منظم دو یا سه ماه یک بار برگزار گردد.

هادی ساعی: ممکن است کرونا مسابقات المپیک را تحت تأثیر قرار دهد

عضو هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک ادامه داد: امیدواریم مباحث خوبی که امروز با وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک مطرح کردیم در آینده منجر به نتایج و بازخوردهای خوبی گردد. صالحی امیری و سلطانی فر روابط بسیار حسنه ای دارند و با هماهنگی که بین این دو نهاد برقرار است امیدواریم نتایج بهتری برای ورزش حاصل گردد.

ساعی در مورد آمادگی کاروان ایران برای مسابقات المپیک 2020 توکیو گفت: تیم های ملی مختلف ما که سهمیه کسب کردند در اردو هستند که خوشبختانه شمشیربازی هم به این جمع اضافه شد. با توجه به اتفاقات اخیر و گسترش بیماری کرونا یک مقدار اردوهای مختلف تحت تأثیر نهاده شد که امیدواریم هرچه زودتر از ایران و جهان ریشه کن گردد.

دارنده مدال طلای المپیک پکن اضافه کرد: من فکر می کنم این بیماری ممکن است حتی المپیک را هم تحت تأثیر قرار دهد. بسیاری از رویدادهای کسب سهمیه المپیک به دلیل کرونا لغو شد یا به تعویق افتاده است که این به ورزش جهان لطمه می زند. امیدواریم این موارد هرچه سریع تر رفع گردد.

او در خاتمه در مورد شرایط آمادگی تیم ملی تکواندو گفت: تیم ملی مردان ایران در اردو هستند و قرار بود هفته آینده به مسابقات قهرمانی آسیا بروند که کنسل شد. در حال حاضر اردوها در هر دو قسمت مردان و زنان برقرار است و مسابقات کسب سهمیه در قسمت زنان هم لغو شده است.

ملی پوش اسبق کشورمان اضافه کرد: مدیریت این شرایط خیلی سخت است از طرفی نگران سلامت ورزشکاران هستیم و از طرفی باید آمادگی آنها را برای مسابقات حفظ کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هادی ساعی: ممکن است کرونا مسابقات المپیک را تحت تأثیر قرار دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی ساعی: ممکن است کرونا مسابقات المپیک را تحت تأثیر قرار دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید