واردات خودرو در کشور به کجا رسید؟

به گزارش وبلاگ عکس، روح الله عباسپور درباره آخرین اقدامات انجام شده از سوی مجلس و دولت برای واردات خودرو، بیان نمود: مجلس در بودجه سال های 1401 و 1402 تصویب کرد تا واردات خودرو های خارجی با انتقال دانش فنی انجام گردد. برای واردات خودرو های کارکرده نیز مصوب کرد تا خودرو هایی که بین یک تا پنج سال عمر دارند، وارد کشور شوند.

واردات خودرو در کشور به کجا رسید؟

به گزارش ایسنا، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: دولت نیز آئین نامه واردات خودرو را تهیه کرد و بر اساس گزارش مسئولان وزارت صمت، اکنون بالغ بر 20 هزار خودروی وارداتی در گمرک کشور وجود دارد که باید شماره گذاری شوند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دولت نیز همچون مجلس برای واردات خودرو مصمم و جدی است، گفت: در بعضی موارد نواقصی برای واردات خودرو دیده می گردد که امیدواریم هرچه زودتر مرتفع شده و شاهد ورود خودرو های بیشتری به کشور باشیم.

عباسپور توضیح داد: کمیسیون صنایع با جدیت موضوع واردات خودرو را دنبال خواهد نمود. قیمت، کیفیت و واردات خودرو سه اولویت اساسی کمیسیون صنایع و معادن مجلس است که در نشست مشترک اخیر کمیسیون با وزیر صمت نیز پیگیری های لازم پیرامون این سه محور صورت گرفت.

منبع: فرارو

به "واردات خودرو در کشور به کجا رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واردات خودرو در کشور به کجا رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید