کوین یامگا در بین پنالتی زنان برتر استقلال

به گزارش وبلاگ عکس، کوین یامگا بازیکن فرانسوی که یکی از خریدهای نو استقلال در این فصل است، نیم فصل درخشانی را با آبی پوشان تجربه کرد و در حالی که 13 بار با پیراهن این تیم به میدان رفت، 7 بار پیروز به گلزنی شد تا در خاتمه نیم فصل نخست در رده دوم جدول گلزنان برتر قرار گیرد.

کوین یامگا در بین پنالتی زنان برتر استقلال

این بازیکن فرانسوی 4 گل از 7 گل خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا در این فصل پنالتی زن اول آبی پوشان باشد. نرخ گل کردن پنالتی های او 100 درصد است تا این بازیکن آبی پوش یکی از بهترین پنالتی زنان این فصل از مسابقات باشد. یامگا با گل کردن 4 پنالتی در 13 بازی به جمع 10 پنالتی زن برتر استقلال در همه ادوار لیگ برتر پیوست.

در حالی که محمد نوازی ملی پوش دهه 70 آبی پوشان و بهترین پنالتی زن تاریخ این باشگاه با گل کردن 22 پنالتی با فاصله بهترین پنالتی زن تاریخ این باشگاه و بهترین پنالتی زن در همه ادوار لیگ برتر است، کوین یامگا نیز توانست با گل کردن 4 ضربه پنالتی در جمع 10 پنالتی زن برتر این تیم در همه ادوار لیگ برتر قرار گیرد.

محمد نوازی که با 191 بازی در استقلال در بین 20 بازیکن برتر تاریخ استقلال از این نظر می باشد، جمعاً 29 بار پیروز به گلزنی شد که 22 بار آن از روی نقطه پنالتی بوده است. نوازی کلاً در استقلال 24 بار پشت ضربه پنالتی ایستاد که 2 بار آن را از دست داد و 22 بار آن را تبدیل به گل کرد.

امید ابراهیمی دیگر بازیکن سابق آبی پوشان با گل کردن 14 ضربه پنالتی بعد از نوازی دومین و صادق ورمزیار با گل کردن 12 ضربه پنالتی سومین پنالتی زن برتر آبی ها است. وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان با گل کردن 10 پنالتی در کنار صمد مرفاوی به صورت مشترک چهارمین پنالتی زن برتر آبی پوشان است و بهترین پنالتی زنی هست که هنوز برای این تیم بازی می نماید.

جواد نکونام، آرش برهانی، آتیلا حجازی، شیخ دیاباته، رضا عنایتی، مجتبی جباری، یدالله اکبری و سیروس دین محمدی نفراتی هستند که در بین بهترین پنالتی زنان برتر استقلال قرار دارند. یامگا در صورت گل کردن یک پنالتی دیگر در کنار یدالله اکبری و سیروس دین محمدی قرار خواهد گرفت.

محمد نوازی با 22 پنالتی بهترین گل زن استقلال از روی نقطه پنالتی

منبع: خبرگزاری مهر

به "کوین یامگا در بین پنالتی زنان برتر استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوین یامگا در بین پنالتی زنان برتر استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید