اعتراض باشگاه تراکتور به رای کمیته انضباطی: شائبه تبانی مظاهری وجود دارد

به گزارش وبلاگ عکس، باشگاه تراکتور تبریز در خصوص پرونده رشید مظاهری بیانیه ای صادر و اعلام نمود که رفتار این دروازه بان شائبه تبانی به نفع رقبا را تداعی نموده است.

اعتراض باشگاه تراکتور به رای کمیته انضباطی: شائبه تبانی مظاهری وجود دارد

به گزارش وبلاگ عکس و به نقل از سایت باشگاه تراکتور تبریز، این باشگاه در خصوص پرونده رشید مظاهری بیانیه ای صادر کرد که عیناً در زیر می خوانید:

بدینوسیله به استحضار طرفداران باشگاه تراکتور می رساند، رشید مظاهری دروازه بان این باشگاه در فصل 98-99 با رفتار غیرحرفه ای پیش از انتها فصل با عدم حضور در تمرین مورخه سوم شهریورماه امسال و به تبع آن عدم حضور در اردوی پیش از بازی نیمه نهایی جام حذفی تراکتور و نفت مسجدسلیمان، علنا با رفتار خود شائبه تبانی به نفع رقبای این تیم یعنی تیم های استقلال و پرسپولیس را در ذهن تداعی نمود، چرا که ایشان به شکل واضح از مصدومیت دیگر دروازه بان این تیم یعنی محمدرضا اخباری آگاهی کامل داشته و می دانست عدم حضورشان ضربه ی کاری بر پیکر تیم تراکتور خواهد بود. لذا با فرستادن پیغام های مختلف جهت ترک تیم و فسخ قرارداد اقدام نمود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ عکس بخوانید. (کلیک کنید)

با ذهنیت های شکل گرفته، عقد قرارداد با تیم استقلال بلافاصله پس از انتها فصل شائبه تبانی را بیش از پیش به ذهن متبادر کرده و وجود دلایل پشت پرده را در ذهن همگی ایجاد کرد.

ارکان فدراسیون فوتبال بدون اینکه در خصوص مطالبه رشید مظاهری به این باشگاه اخطاری داده باشد تا مستندات پرداخت ها و جرائم کمیته انضباطی باشگاه برای ایشان به آن کمیته ارائه گردد اقدام به صدور رای علیه این باشگاه کرده است.

کمیته محترم انضباطی نیز بدون ابلاغ قرار کارشناسی به این باشگاه در خصوص قرارداد فی مابین و بدون در نظر دریافت اعتراض این باشگاه نسبت به نظریه کارشناسی، اقدام به صدور رای غیرقابل باور قطعی و بدون حق اعتراض علیه این باشگاه کرده است. شایان ذکر است که حتی مستندات و شواهد این باشگاه را نیز این کمیته محترم در نظر نگرفته است. البته طبق همین رای، این باشگاه بعد از ارجاع پرونده به محاکم قضایی ذی صلاح در شهرستان تبریز پیگیری و نسبت به اکاذیب و افتراعات موجود در پرونده اقدام قانونی و حتی به منظور جبران خسارات وارده به این باشگاه نیز اقدام خواهد کرد.

کمیته شرایط فدراسیون نیز ضمن رسیدگی به پرونده فوق این را هم باید در نظر بگیرد که رشید مظاهری با اسناد و مدارک مستدل قبل از اتمام فصل اقدام به فسخ قرارداد و ترک تمرینات و مسابقات کرده است و البته خود ایشان نیز در مصاحبه ها و مستندات پرونده نیز اقرار کرده که قرارداد سه ساله بسته است. حال چگونه قرارداد سه ساله را قبل از اتمام فصل اول و یا حتی بعد از اتمام فصل اول فسخ می کنند جای بسی سوال است؟!

باشگاه تراکتور با توجه به رای کمیته انضباطی در خصوص محکومیت تیم تراکتور به پرداخت مبلغ به جامانده قرارداد این بازیکن (بدون در نظر دریافت کسر 20 درصدی مبلغ قرارداد در کمیته انضباطی باشگاه به دلیل ضربه به پیکره باشگاه) ضمن اعتراض به این رای در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از کمیته شرایط فدراسیون می خواهد با توجه به شکایت این باشگاه از این دروازه بان تا آنالیز شائبه تبانی این بازیکن در کمیته اخلاق از صدور مجوز بازی برای ایشان جدا خودداری نماید. در صورت عدم توجه به این موضوع این باشگاه حق خود می داند ضمن احترام به ارکان فدراسیون فوتبال حقوق خود در این پرونده را از سایر مراجع ذی صلاح و مراجع بین المللی پیگیری نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعتراض باشگاه تراکتور به رای کمیته انضباطی: شائبه تبانی مظاهری وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض باشگاه تراکتور به رای کمیته انضباطی: شائبه تبانی مظاهری وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید