حمایت مجمع نمایندگان شمال کشور از وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی

به گزارش وبلاگ عکس، رئیس مجمع نمایندگان سه استان گیلان، مازندران و گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان این سه استان به دلیل مجرب بودن به مونسان رای اعتماد می دهند.

حمایت مجمع نمایندگان شمال کشور از وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی

به گزارش میراث اریا، عزت الله یوسفیان ملا در گفت وگو با فارس، با بیان اینکه علی اصغر مونسان فردی کارآزموده در گردشگری است، اظهار کرد: من به عنوان رئیس مجمع نمایندگان سه استان گیلان، مازندران و گلستان حمایت نمایندگان این استانها از مونسان به عنوان وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام می کنم.

وی مجرب بودن و توانمندی مونسان را دلیل این حمایت مطرح کرد و اضافه نمود: مونسان امتحان پس داده است و فضا در مجلس با شناختی که نمایندگان از عملکرد او در 2 سال گذشته دارند مثبت است و مسئله ای در روز رای اعتماد نخواهد داشت.

نماینده آمل اظهار امیدواری کرد: با تبدیل شدن سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه مسائل فعلی این حوزه در تعامل گسترده و جدی تر با مجلس شورای اسلامی و سایر وزارتخانه ها رفع گردد و صنایع دستی استانهای شمالی کشور که در معرض نابودی و فراموشی است رو به احیاء و بهبودی قرار بگیرد و جاذبه های شمال کشور برای گردشگری بهتر مورد بهره برداری قرار بگیرد و درآمد این استانها از گردشگری افزایش یابد.

منبع: میراث آریا

به "حمایت مجمع نمایندگان شمال کشور از وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت مجمع نمایندگان شمال کشور از وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید